Bez ohľadu na samotný dizajn a motor, PEUGEOT 308 je preslávený svojim výkonom, vyzdvihnutý univerzálnosťou EMP2 platformy. PEUGEOT Sport teraz vyvinul benzínový hybridný motor založený na rovnakej báze. Sila 500 konských síl s pohonom štyroch kolies posúva hranice športových vozidiel v tomto segmente a ponúka skutočne výnimočný výkon.

VYVÁŽENÝ, ALE RADIKÁLNY DIZAJN

VYVÁŽENÝ, ALE RADIKÁLNY DIZAJN

PEUGEOT 308 R HYbrid má perfektné rozmery pre jeho úlohu dosiahnuť čo najväčší výkon: mimoriadne kompaktné umiestnenie kolies poskytuje perfektný balans, dosiahnutý platformou EMP2. Elegantný štýl a športová zdatnosť 308 sú nezameniteľné, má prepožičaný dizajn od Peugeot konceptu Quartz a dodáva k tomu svoj vlastný štýl.

ZISTITE VIAC O DIZAJNE

ZÁŽITOK Z JAZDY

ZÁŽITOK Z JAZDY

Dvere interiéru za sebou skrývajú pôsobivo štruktúrovanú roztiahnutú palubnú dosku a samostatné sedadlá. Vybrané materiály a lak karosérie jasne poukazujú na cieľ PEUGEOT 308 R HYbrid: výkon.

ZISTITE VIAC O PEUGEOT i-COCKPIT

RADIKÁLNY VÝKON

RADIKÁLNY VÝKON

Vývoj PEUGEOT 308 R HYbrid bol zverený pre PEUGEOT Sport. Dostali výzvu vytvoriť efektívny, benzínový, hybridne poháňaný motor, zabudovaný do EMP platformy a nastaviť tak nové limity pre výkon.

Je perfektne vyvážený, so 60% váhou vpredu a 40% vzadu. PEUGEOT 308 R HYbrid má športovú osobnosť a tak isto ponúka výborný pomer váhy a výkonu a to sotva 3.1 kg/k.

ZISTITE VIAC O SILE MOTORA

MOTION & EMOTION

MOTION & EMOTION

PEUGEOT 308 R HYbrid je jasným dôkazom talentu dizajnérov a inžinierov a dokonalosti PEUGEOT 308. PEUGEOT je vždy o Motion & Emotion.

ZISTITE VIAC