EXALT- vizionárska koncepcia; PEUGEOT predstavuje svoju sofistikovanú víziu verzie sedan, ktorou nadväzuje na smer vytýčený koncepciou Onyx v roku 2012. EXALT je zameraný na potešenie vašich zmyslov. Už na prvý pohľad si získa vašu pozornosť vďaka jeho nezameniteľným krivkám a použitím neobyčajných materiálov.

VIZIONÁRSKY DIZAJN

EXALT je radikálny, všetky nadbytočné materiály boli odstránené tak, aby sa zachovalo iba to, čo je skutočne potrebné. Všetky materiály boli starostlivo vyberané za účelom efektívnosti.

 

VIZIONÁRSKY DIZAJN

INŠTINKTÍVNE OVLÁDANIE

INŠTINKTÍVNE OVLÁDANIE

PEUGEOT i-Cockpit poskytuje intenzívne potešenie z jazdy. Dominantou prístrojovej dosky sú Toggles Switches, ktoré svojim neobyčajným dizajnom pripomínajú hudobnú aparatúru. Toggle Switches môže vodič podľa vlastného výberu prepojiť s rôznymi funkciami: prístup k navigácii pomocou jedného tlačidla, nastavenie automobilu, atď. Čisté prostredie v kabíne pre pasažierov zaisťuje inovatívny systém úpravy vzduchu Pure Blue.

 

 

 

Zistite viac o dizajne EXALT

VÝKONNÝ MOTOR

VÝKONNÝ MOTOR

PEUGEOT EXALT používa technológiu HYbrid4, ktorá sa vie pružne prispôsobiť potrebám vodiča a podľa potrieb zmeniť jazdný režim: úplne elektrický, benzínový alebo hybrid využívajúci benzín a elektrinu. Bohaté technické skúsenosti značky PEUGEOT tak vodičovi prinášajú väčšiu voľnosť a dokonalý pôžitok z jazdy.

Zistite viac o technológiách EXALT

ELEGANTNÝ DIZAJN

Z elegantných kriviek EXALT vyžaruje sila dizajnu značky Peugeot. Inovatívne pojatie dizajnu, ktoré je charakteristické originalitou tvaru a použitých materiálov, dodáva tomuto sedanu skutočne jedinečnú podobu. Súčasťou koncepcie EXALT sú aj náznaky odkazujúce na slávnu históriu značky, ktoré tak zdôrazňujú jej rukopis.

ELEGANTNÝ DIZAJN Viac o štýle EXALT

DYNAMICKÝ SEDAN

DYNAMICKÝ SEDAN

Miera všestrannosti PEUGEOT EXALT je pre vozidlá typu sedan výnimočná- atletické, výrazné a elegantné línie, netradičné materiály... Interiér z prírodných materiálov je plne prispôsobený pre komfort a inštinktívne riadenie.

Ide o jedinečné dielo, ktoré sa inšpiruje historickými princípmi a nadšením pre svet automobilov: splývavé a dynamické krivky, vysoký pás karosérie, šikmé čelné sklo, nízka strecha (iba 1.31m), pretiahnutý profil, ktorý skrýva prekvapivo veľký interiér.

Viac o dizajne exteriéru