Novinky

Predchádzajúci Nasledujúci
Značka | 26 09 2013
Značka PEUGEOT uvádza novú svetovú kampaň

V roku 2010,  PEUGEOT odhalil svoju novú identitu a svoj nový reklamný  slogan « Motion & Emotion » pri príležitosti  významného výročia  200 rokov značky, značky ktorá je  jedinečnou alchýmiou medzi dizajnom a inžinieringom.

Po troch rokoch, PEUGEOT znovu potvrdzuje svoj „pozicioning“ novou medzinárodnou multimediálnou kampaňou.

 

Ponuka v súlade s identitou značky

 

Od roku  2010, značka viac ako kedykoľvek predtým drží svoje sľuby : posledné uvedenia inkarnovali  tak dizajn ako aj celkový  koncept  jazdy PEUGEOT.

Úspechy posledných modelov PEUGEOT 2008, PEUGEOT 208 a tiež modelu PEUGEOT 301 len potvrdzujú koherentnosť stanoveného pozicioningu.

Nový model PEUGEOT 308, ktorý sa uvádza už na jeseň,  sa posúva ešte ďalej : svojim čistým interiérom, svojim inovatívnym posedom vodiča je len ďalšou ilustráciou posunu značky k vyšším métam.

Dnešná ponuka  značky PEUGEOT je už takmer úplne obnovená  a dobre ilustruje rozdiely: každý model vykresľuje nové zmysly , pretože každá sekunda šoférovania je novou osobnou skúsenosťou. Značka všetky tieto fakty chce zdieľať aj  so širokou verejnosťou.

 

Silná svetová kampaň plná emócií.

 

Na ilustráciu hlavného posolstva, PEUGEOT a agentúra  BETC uvádza na celosvetovej úrovni  film  « Design & Driving », realizovaný  Johnom  Dolanom v produkcii spoločnosti Partizan. Po teasingu na sociálnych sieťach sa prvý krát kampaň objaví vo Francúzsku 18.augusta v TV.

Film predkladá otázku , ktorú so kladú denne všetci dizajnéri a inžinieri značky s levom : « Kde  je tá  konečná podoba dizajnu ? » Odpoveďou sú pocity vodiča na palube modelu PEUGEOT. Nové modely značky inkarnujú ambíciu  a presvedčenie značky PEUGEOT: človek je v centre zážitku s automobilom.

Následne kampaň uvádzajúca nový model 308 prinesie iný hmotný dôkaz svojho pozicioningu v septembri.