ZISTITE VIAC O NOVOM PEUGEOT 2008

ZVÁDZA PRÍŤAŽLIVOSŤOU SUV

  • ZVÁDZA PRÍŤAŽLIVOSŤOU SUV 1
  • ZVÁDZA PRÍŤAŽLIVOSŤOU SUV 2
  • ZVÁDZA PRÍŤAŽLIVOSŤOU SUV 3
  • ZVÁDZA PRÍŤAŽLIVOSŤOU SUV 4

Nový Peugeot 2008 vyžaruje príťažlivosť mačkovitej šelmy. Vzadu upúta nový svetelný podpis s tromi 3D LED „pazúrmi“ a vpredu zaujme nová kolmejšia maska s vertikálnymi chrómovými prvkami a veľkým znakom uprostred.

Charizmatický vzhľad umocňuje horizontálna kapota, ktorá doslova vychádza z línie svetiel. Ak prejdete pohľadom od prednej kapoty nižšie, uvidíte čierne oplastovanie, ktoré chráni auto odolnými prvkami po celom obvode od predného až po zadný nárazník.

SUV, KTORÉ VYTVÁRA JEDINEČNÝ DOJEM

SUV, KTORÉ VYTVÁRA JEDINEČNÝ DOJEM
SUV, KTORÉ VYTVÁRA JEDINEČNÝ DOJEM

Peugeot 2008 s prívlastkom SUV dokáže zapôsobiť pestrými materiálmi a precíznym dielenským spracovaním v spájaní jednotlivých dielcov. Posaďte sa do Peugeot i-cockpit® a spoznáte nový pohľad na chvíle strávené v aute. Kompaktný volant, head -up displej a dotykový displej dokážu vykúzliť veľmi živé spojenie vodiča s vozidlom. Stredobodom však naďalej ostáva bezpečná jazda a pôžitok z nej.

Nový Peugeot 2008 SUV prichádza so širokým spektrom komunikačných technológií pre rôzne platformy komunikácie s užívateľom:
• Mirror Screeni(nedostupný , príplatkový alebo v štandarde v závislosti na finálnej úrovni): MirrorLinkTMi Je to aktualizovateľný komunikačný protokol vyvinutý Car Connectivity Consortium , skupina vytvorená primárne svetovými výrobcami automobilovov a mobilných telefónov a vývojcami aplikácií. Zmluvné podmienky nájdete na www. Peugeot.xxx (nedostupný , príplatkový alebo v štandarde v závislosti na finálnej úrovni)or Apple Carplay®iApple Carplay® je Apple komunikačný protokolmôžete ovládať svoj smartfón priamo cez dotykovú obrazovku auta.i( Iba certifikovaný MirrorLink (tm) alebo Carplay budú fungovať a niektoré funkcie budú aktívne , keď auto stojí alebo je v pohybe. Niektoré funkcie relevantných aplikácií môžu byť blokované počas jazdy. Časť obsahu dostupného bezplatne na Vašom smartfóne môže byťspoplatnený v závislosti od aplikácie MirrorLink (tm) alebo Carplay. Mirror screen funkcia pracuje s využitím MirrorLink (tm) technológie pre telefóny , ktoré využívajú Android, Blackberry alebo Windows telefóny a sú MirrorLink kompatibilné, a s využitím Carplay pre telefóny iOS vyžadujú predplatné (subscription), ktoré zahŕňa internetový prístup od příslušného telekomunikačného operátora. Novšie smartfóny budú vo veľkej miere prichádzať s týmito technológiami už nainštalovanými. Viac info nájdete na : http://services.peugeot.fr/decouvrir-mirror-screen.
•  Parkovací asistent i(nedostupný , príplatkový alebo v štandarde v závislosti na finálnej úrovni): aktívne pomáha pri parkovaní. Je jedno, či potrebujete zaparkovať pozdĺžne alebo priečne, pretože asistent pri rýchlosti do 7 km/h vyhliadne miesto a sám zaparkuje.
• Zadná parkovacia kamerai(nedostupný , príplatkový alebo v štandarde v závislosti na finálnej úrovni): Manévrovanie tiež uľahčuje parkovacia kamera so zobrazením objektov, ktoré by ste inak nevideli.
• Grip control®i(nedostupný , príplatkový alebo v štandarde v závislosti na finálnej úrovni): Peugeot 2008 dokáže využiť potenciál pohonnej sústavy naplno na akomkoľvek type povrchu. Prostredníctvom Grip Control R si vyberiete jeden z 5 režimov jazdy (Štandard, Sneh, Terén, Piesok a vypnuté ESP) pre zlepšenie trakcie predných kolies. Peugeot 2008 tak prispôsobí zásah systémov a prenos sily na kolesá danej situácii.

SUV SO ŠPIČKOVOU TECHNIKOU

  • SUV SO ŠPIČKOVOU TECHNIKOU 1
  • SUV SO ŠPIČKOVOU TECHNIKOU 2
  • SUV SO ŠPIČKOVOU TECHNIKOU 3

Pre nový Peugeot 2008 SUV je kľúčová aerodynamika a tiež nízka hmotnosť (začína na 1045 kg). Práve vďaka tomu dokáže celé spektrum motorov splniť požiadavky, na ktoré je Peugeot 2008 určený a pritom udržať spotrebu s emisiami CO2 pod kontrolou (medzi 90 a 114 g/km).

Medzi benzínovými verziami vyniká trojvalcový motor PureTech Euro 6, ktorý prichádza v kombinácii s novou automatickou prevodovkou EAT6 (úsporná automatická prevodovka EAT6 používa technológiu Quickshift na rýchle preradenie a vyniká plynulou zmenou stupňa pre zvýšenie jazdného pôžitku).

Naftové motory v novom Peugeot 2008 sú už vybavené BlueHDi technológiou. O bezpečnosť posádky v hustej premávke sa stará Active City Brake (Emergency Urban Collision Braking System- Systém núdzového brzdenia pri mestských kolíziach je nedostupný alebo za príplatok v závislosti na konečnom stupni, zatiaľ nie je dostupný) s novou funkciou (pri jazde pomalšej ako 30 km/h). Ak vodič nereaguje na hroziacu kolíziu, Active City Brake pomáha predísť nehode, alebo aspoň zmierni následky.