6 DÔVODOV
PREČO SI VYBRAŤ 207

207 CC je mestské auto, ktoré v sebe spája atraktívny dizajn a bezpečnosť.
1

DIZAJN

DIZAJN

Modelu 207 CC rozhodne nechýba šarm. Zadné diódové svetlá, bočné ochranné lišty vo farbe karosérie s chrómovým pásikom dodávajú 207 CC štýlovejší vzhľad. 207 CC zdedila všetky kvality, ktoré z 207 urobili referenčný model.

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU 207CC
2

PEVNÁ SKLÁPATEĽNÁ STRECHA

PEVNÁ SKLÁPATEĽNÁ STRECHA
PEVNÁ SKLÁPATEĽNÁ STRECHA
PEVNÁ SKLÁPATEĽNÁ STRECHA

V konfigurácii kupé ponúka Peugeot 207 CC bezpečnosť pevnej strechy, ticho a pokoj v interiéri, ktorý je výborne izolovaný od vonkajšieho sveta. Ak chcete vaše kupé zmeniť na kabriolet, postačí vám na to asi dvadsať sekúnd. Jeho pevná sklápateľná strecha sa automaticky uloží do batožinového priestoru, pričom vám ostane dostatočný objem 145 l (podľa normy VDA) na prepravu vašej batožiny

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU 207CC
3

KOMFORT

KOMFORT

Peugeot 207 CC bol do posledného detailu navrhnutý tak, aby vám prinášal intenzívne a príjemné pocity pohody a bezpečia : oceníte ergonomicky tvarované pohodlné sedadlá i jeho bohatú výbavu.

VIAC O INTERIÉRI DIZAJNU 207CC
4

WINDSTOP

WINDSTOP

Windstop* bol vyvinutý, aby zvýšil komfort cestujúcich vpredu počas jazdy v konfigurácii kabriolet. Oslabí prúdenie vzduchu i úroveň hluku a umožní vychutnať si automatickú dvojzónovú klimatizáciu**, čím vám zaručí komfort vyššej triedy.

* Vo voliteľnej výbave.

** V sérii alebo vo voliteľnej výbave v závoslsti od verzie.

5

MULTIMÉDIÁ

MULTIMÉDIÁ

Vo výbave 207 CC nájdete tieto audio a telematické doplnky : rádio CD MP3 WIP Sound, navigačný systém WIP NAV* s farebnou obrazovkou, bluetooth a prípojkou RCA audio.

* Dostupné vo voliteľnej výbave

 

VIAC O TECHNOLÓGIÁCH 207CC
6

OCHRANA

Váš Peugeot 207 CC vás chráni viacerými spôsobmi : jeho konštrukcia absorbuje veľkú časť energie súvisiacej s nárazom. Zasúvateľný stĺpik riadenia pri čelnom náraze obmedzuje posunutie volantu dozadu. Pri bočnom náraze vás chráni priestor obklopený pevnými bočnými výstuhami.

OCHRANA VIAC O BEZPEČNOSTI 207CC