4 DÔVODY
PREČO SI VYBRAŤ NOVÝ PEUGEOT 208

Peugeot 208 dostáva novú tvár. Kompaktný hatchback novej generácie získava výrazný štýl - športovejší a ušľachtilejší. Nechajte sa presvedčiť jeho výnimočným charakterom a vyskúšajte túto energetickú esenciu. V ponuke s Medzinárodným motorom roka 2015 - 1.2 PureTech
1

EDÍCIA URBAN SOUL

Slovenský Peugeot 208, jedno z najspoľahlivejších áut vo svojej triede (J. D. Power VDS Nemecko 2015 – 3. miesto v kategórii malých áut.), môžete mať teraz v plnej výbave už od 9 990 eur* aj s predĺženou 4-ročnou zárukou! V limitovanej edícii Urban Soul s neprehliadnuteľnou textúrovanou farbou za cenu metalízy. Len teraz vám za vaše staré auto dáme až o 1 000 eur viac ako je jeho hodnota (v závislosti od výbavy a verzie).

EDÍCIA URBAN SOUL
2

NEODOLATEĽNÁ PRÍŤAŽLIVOSŤ

NEODOLATEĽNÁ PRÍŤAŽLIVOSŤ

Športovejší a prepracovanejší dizajn, šarm a sebavedomie nového PEUGEOT 208 sú zrejmé na prvý pohľad.

Predné hmlové svetlomety v spodnej časti nárazníka v kombinácii s novou vizuálnou identitou, vozidlo opticky rozširujú, takže pôsobí dynamickejším a robustnejším dojmom.

Nový PEUGEOT 208 - neodolateľná výzva sadnúť si za volant.

Zistite viac o exteriéri Zistite viac o interiéri Objavte Energiu nového PEUGEOT 208
3

INTUITÍVNE A VZRUŠUJÚCE RIADENIE

INTUITÍVNE A VZRUŠUJÚCE RIADENIE

Nový PEUGEOT 208 má kvalitne spracovaný, jednoducho ovládateľný interiér a to vďaka PEUGEOT i-Cockpit.

Kompaktný volant, head-up displej a veľká dotyková obrazovka*, PEUGEOT i-Cockpit ponúka vodičovi jedinečný zážitok z jazdy, intuitívne a bezpečné riadenie.

*V základnej výbave od druhej úorvne.

Zistite viac o i-Cockpit Zistite viac o riadení
4

EFEKTIVITA A BEZPEČNOSŤ

EFEKTIVITA A BEZPEČNOSŤ

Nový PEUGEOT 208 ponúka ideálnu kombináciu kompaktnosti, osvetlenia, aerodynamiky a "cítenie" cesty - perfektné spojenie komfortu a držania na ceste.

V kombinácii s novými technologickými prvkami a šírokými výberu možnosťami poslednej generácie benzínových motorov PureTech a dieselovými motormi BlueHDi, kde všetky motorizácie spĺňajú emisnú normu EURO 6, je nový 208 výkonným efektívny a spĺňa tak vśetky štandardy v segmente.

Zistite viac o technológii Zistite viac o motorizáciách Zistite viac o bezpečnosti

Nový Peugeot 208 ponúka tiež novú EAT6- automatickú 6-stupňovú prevodovku (Efficient Automatic Transmission 6), ktorá rýchlo, včasne a plynule radí prevodové stupne a zlepšuje tak Váš celkový pocit z jazdy.