SÚKROMNÉ OSOBY FIRMY

6 DÔVODOV
PREČO SI VYBRAŤ 208

Objavte potešenie z jazdy v meste prostredníctvom 5 dverového mestského auta Peugeot 208. Ten poskytuje ideálny kompromis medzi pohodlným sedanom a všestranným hatchbackom. Svojím odvážne moderným štýlom reprezentuje model 208 «re-generation» v dizajne vozidiel Peugeot.
1

ŠPORTOVO PRÍŤAŽLIVÝ

ŠPORTOVO PRÍŤAŽLIVÝ

Peugeot 208 predstavuje progresívny dizajn bez kompromisov. Jeho starostlivo tvarované línie a moderná silueta sú stelesnením zmyselnosti a energie. Elegantný a zároveň kompaktný Peugeot 208 určite prekvapí svojou jedinečnou sofistikovanou, ale aj športovou osobnosťou.

Viac o dizajne exteriéru 208 5dv.
2

INTUITÍVNE MIESTO VODIČA

Miesto vodiča v 208 je starostlivo a od základov pretvorené a zmodernizované. Vďaka novej ergonómii poskytuje viac potešenia z jazdy, lepšiu ovládateľnosť a presnosť. Menší volant zaručuje lepšiu kontrolu nad vozidlom a jazdu si môžete vďaka nemu vychutnať omnoho intenzívnejšie. Svoj zrak nebudete nútení odtrhnúť od cesty ani pri manipulácii s ovládacím panelom, ktorí je umiestnený na úrovni očí.

Viac o interiéri 208 5 dv.
3

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA
DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

Na palubnej doske je zabudovaná 7'' dotyková obrazovka s prepracovanou grafikou a intuitívnym ovládaním. Podľa zvolenej úrovne výbavy má prostredníctvom nej vodič prístup k rôznym funkciám: rádio, hands-free Bluetooth, prehrávanie hudobných súborov cez USB port alebo streaming audio, prezeranie fotografií prostredníctvom Media Center alebo navigačný systém. Dotyková obrazovka je umiestnená na dosah ruky a vo výške očí, aby bola jej obsluha úplne bezpečná a pohodlná.

Viac o technológiách 208 5 dv.
4

PARK ASSIST

Parkovací asistent* meria voľné parkovacie miesto, až pokým nenájde ideálny priestor na zaparkovanie a následné asistuje vodičovi pri samotnom parkovacom manévri. Vďaka vizuálnej a zvukovej signalizácii je parkovanie jednoduchšie a bezpečnejšie.

*Dostupný v doplnkovej výbave v závislosti od verzie.

Viac o technológiách 208 5 dv.
5

e-HDi STOP & START

e-HDi STOP & START 4 z naftový motorov pre Peugeot 208 disponujú technológiou e-HDi a Stop&Start. Rýchly účinný a tichý systém Stop & Start novej generácie uvedie motor do pohotovostného režimu v okamžiku keď vozidlo zastaví. Významne tak znižuje spotrebu paliva a emisie CO2. Motor sa opäť nehlučne a bez vibrácii naštartuje hneď po uvoľnení brzdového pedála.

 

Viac technických informácii o 280 5 dv.
6

MOTORY NOVEJ GENERÁCIE

MOTORY NOVEJ GENERÁCIE Peugeot 208 ponúka 7 naftových motorov a 3 benzínové motory poslednej generácie. Nízka hmotnosť vozidla sa pozitívne odráža na spotrebe paliva a emisiách CO2. Verzie 1.0 a 1.2 VTi majú v kombinovanej premávke spotrebu 4,3 a 4,5 l/100 km.

Viac technických informácii o 280 5 dv.