6 DÔVODOV
PREČO SI VYBRAŤ 208

Mestské auto 208 XY sa môže pochváliť štýlovým a sexy vzhľadom. Svojou high-tech výbavou a osobitými prvkami porušuje zaužívané pravidlá a vymedzuje svoj vlastný štýl.
1

JEDINEČNÁ IDENTITA

JEDINEČNÁ IDENTITA

208 XY si vás získa svojou kompaktnosťou a elegantnými líniami. Predná časť karosérie vyniká vďaka unikátnej mriežke, v ktorej sa spája energia chrómu s hĺbkou čierneho laku. Zadné dvere a pochrómovaný odznak zdôrazňujú sofistikovanú siluetu tohto modelu.

 

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU 208 XY
2

SVETELNÝ PODPIS

SVETELNÝ PODPIS

Nové predné halogénové svetlomety s vnútornou štruktúrov v tvare štvoruholníkov sú vybavené najnovšou technológiou Flat-guide. Dizajn svetiel dodáva 208 XY unikátny vzhľad, ktorý umocňuje LED technológia.

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU 208 XY
3

OSOBITOSŤ

  • OSOBITOSŤ 2
  • OSOBITOSŤ 3
  • OSOBITOSŤ 4

Model 208 XY bol inšpirovaný svetom módy, a tak prirodzene upúta vaše zmysly. Pre ešte osobitejší vzhľad sú v ponuke aj imidžové polepy karosérie . Vďaka imidžovému polepu presklenej panoramatickej strechy môže model 208 XY naozaj vyčnievať z davu. Pre ešte osobitejší vzhľad sú v ponuke aj imidžové polepy karosérie. Prispôsobiť si môžete aj 17“ zliatinové disky.

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU 208 XY
4

PRÍSTROJOVÝ PANEL

PRÍSTROJOVÝ PANEL
PRÍSTROJOVÝ PANEL

Vďaka zvýšenej polohe prístrojového panela a dotykového displeja máte všetky dôležité informácie dostupné priamo vo vašom zornom poli. Ukazovatele otáčok a rýchlosti majú podklady z lešteného hliníka a sú podsvietené bielym LED svetlom, a tak prispievajú k celkovej luxusnej atmosfére interiéru.

VIAC O INTERIÉRI 208 XY
5

PARK ASSIST

Parkovací asistent* meria voľné parkovacie miesto, až pokým nenájde ideálny priestor na zaparkovanie a následné asistuje vodičovi pri samotnom parkovacom manévri. Vďaka vizuálnej a zvukovej signalizácii je parkovanie jednoduchšie a bezpečnejšie.

*Dostupný v doplnkovej výbave.

VIAC O TECHNOLÓGIÁCH 208 XY
6

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

Na palubnej doske je zabudovaná 7'' dotyková obrazovka s prepracovanou grafikou a intuitívnym ovládaním. Prostredníctvom nej má vodič prístup k rôznym funkciám: rádio, hands-free Bluetooth, prehrávanie hudobných súborov cez USB port alebo streaming audio, prezeranie fotografií prostredníctvom Media Center alebo navigačný systém*. Dotyková obrazovka je umiestnená na dosah ruky a vo výške očí, aby bola jej obsluha úplne bezpečná a pohodlná.

*Dostupné vo voliteľnej výbave.

VIAC O TECHNOLÓGIÁCH 208 XY