6 DÔVODOV
PREČO SI VYBRAŤ 3008

Nový crossover 3008 prináša osviežujúci zážitok z jazdy. Je dynamický, ale stabilný na ceste a vďaka novému nápaditému dizajnu je ešte elegantnejší než predtým.
1

ŠTÝLOVÝ DIZAJN

ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Crossover 3008 zachytáva podstatu dizajnu Značky a prináša prvotriedny moderný štýl spojený s trvanlivosťou, komfortom v každej situácii, jednoduchým ovládaním a adaptabilitou. Elegancia modelu je zdôraznená novým dizajnom prednej časti karosérie a zadných svetiel.

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU 3008
2

VYVÝŠENÉ MIESTO VODIČA

VYVÝŠENÉ MIESTO VODIČA

Kokpit Crossoveru 3008 je priateľský voči užívateľom a poskytuje jasný výhľad na cestu vďaka vyvýšenému miestu vodiča. Exkluzívne prvky ako vkusné rúčky, lesklá čierna stredová konzola s praktickým sklonom a chrómové detaily robia kabínu štýlovejšiu ako kedykoľvek predtým.
 

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU 3008
3

CÚVACIA KAMERA

Cúvacia kamera* sa aktivuje automaticky pri zaradení spiatočky, čo umožňuje vodičovi sledovať svoj parkovací manéver priamo na obrazovke a zaručuje tak vyššiu bezpečnosť a jednoduchšie parkovanie.
* Dostupné vo voliteľnej výbave v závislosti od verzie.

CÚVACIA KAMERA VIAC O BEZPEČNOSTI 3008
4

MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ

  • MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ 1
  • MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ 2
  • MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ 3
  • MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ 4

Premyslený a všestranný dizajn modelu 3008 umožňuje veľa rôznych konfigurácií interiéru. Manipulácia s modulárnymi zadnými sedadlami delenými 2/3 – 1/3 je veľmi jednoduchá – na ich sklopenie do rovnej polohy stačí len pohyb ovládačom v batožinovom priestore. Sedadlo spolujazdca je takisto sklopné, čo umožňuje prevoz nákladov dlhých až 2.62 m.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU 3008
5

MODULÁRNY BATOŽINOVÝ PRIESTOR

  • MODULÁRNY BATOŽINOVÝ PRIESTOR 1
  • MODULÁRNY BATOŽINOVÝ PRIESTOR 2
  • MODULÁRNY BATOŽINOVÝ PRIESTOR 3
  • MODULÁRNY BATOŽINOVÝ PRIESTOR 4

Výklopné dvere batožinového priestoru a nízky nakladací prah zabezpečujú jednoduchý prístup do starostlivo navrhnutého modulárneho batožinového priestoru. Podlahu v batožinovom priestore je možné nastaviť do 3 úrovní a zadné sedadlá sú sklopné do rovnej polohy, čo umožňuje prispôsobiť priestor presne vaším potrebám.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU 3008
6

GRIP CONTROL

GRIP CONTROL
GRIP CONTROL

Sneh, blato alebo piesok, 3008 sa prispôsobí akýmkoľvek podmienkam. Vďaka špeciálnemu systému Grip Control® má vozidlo výborný pohon na akomkoľvek teréne a zabezpečuje bezpečnejšiu jazdu.

Diskrétny a vylepšený ovládač je dokonale integrovaný do centrálnej konzoly a určite poteší fanúšikov moderných technológií.

 

VIAC O BEZPEČNOSTI 3008