5 DÔVODOV
PREČO SI VYBRAŤ 301

Nový robustný a spoľahlivý sedan 301 využíva technické know-how značky a prináša viacúčelovosť, ktorá predstavuje výhodu pri každodennom používaní.
1

DIZAJN

  • DIZAJN 1
  • DIZAJN 2
  • DIZAJN 3
  • DIZAJN 4
  • DIZAJN 5

301 zvádza štýlovými prvkami a stelesňuje tak estetické línie značky Peugeot. Francúzska elegancia, príťažlivá silueta a harmonické línie vyjadrujú modernosť a zároveň robustnosť. 301 zaujme už na prvý pohľad mohutnou prednou časťou, jemnými líniami, ktoré zľahka načrtávajú obdivuhodnú priestrannosť interiéru. Pevná silueta modelu 301 naznačuje vynikajúcu stabilitu na vozovke. Celkový dojem zvyšujú pochrómované prvky*.
* K dispozícii pre úroveň Allure.

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU 301
2

KVALITA DIZAJNU

KVALITA DIZAJNU

Cieľom vývojárov Peugeot bolo zabezpečiť pre model 301 prvotriednu adaptabilitu podmienkam na ceste a preto bola odolnosť a kvalitný dizajn v centre ich záujmu. Tento cieľ sa premietol do svetlej výšky vozidla, starostlivého upevnenia dielov, ktoré sú v priamom kontakte s exteriérom, a dvojité tesnenie obmedzujúce vniknutie prachu dovnútra.

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU 301
3

MODULÁRNOSŤ

MODULÁRNOSŤ

Operadlá zadnej lavice sú delené v pomere 2/3 - 1/3* a ich sklápanie je jednoduché a intuitívne. Vďaka ovládacím prvkom umiestneným v hornej časti každého dielu zadného operadla stačí na túto operáciu jednoduchý pohyb ruky. Dosahuje sa tým úspora času v záujme optimálneho používania.
*V sériovej výbave pre úroveň Active a Allure.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU 301
4

ZADNÝ PARKOVACÍ ASISTENT

Zadný parkovací asistent* využívajúci ultrazvukové senzory rozmiestnené v zadnom nárazníku vás upozorňuje na prítomnosť predmetu alebo osoby v blízkosti vozidla. O prekážke informuje zvukovým signálom a graficky na obrazovke autorádia CD RDS MP3 Bluetooth®.
*Voliteľná výbava pre úroveň Allure

VIAC O TECHNOLÓGIÁCH 301
5

JAZDNÉ VLASTNOSTI

JAZDNÉ VLASTNOSTI
JAZDNÉ VLASTNOSTI

Skúsenosti značky v oblasti konštrukcie podvozkov jej prinieslo vynikajúcu povesť z hľadiska jazdných vlastností. Je úplne prirodzené, že tento potenciál zdedil aj Peugeot 301. Výsledkom je istota rovnako na kľukatých cestách, ako aj na diaľnici. Peugeot 301 však obľubuje aj mesto! Jeho ovládanie s elektrickým posilňovačom s výbornou reakciou ho robí mimoriadne dobre ovládateľným pri parkovaní a pri jazde v mestskom prostredí.

VIAC O BEZPEČNOSTI 301