5 DÔVODOV
PREČO SI VYBRAŤ 4008

Peugeot priniesol so svojím SUV 4008 zmes štýlu a pevnosti. Toto jednoducho ovládateľné a kompaktné vozidlo s pohonom 4x4 sa hodí do sveta off-road, ale aj do ulíc mesta.
1

ZVUK V KABÍNE

4008 je už v sérii vybavený rádiom CM MP3 so 6 reproduktormi. V prípade, že si radi naplno vychutnáte svoju obľúbenú hudbu, Peugeot 4008 ponúka možnosť zabudovať Hi-Fi* systém Rockford Fosgate. Ten je napojený na 710W zosilňovač, 9 výkonných reproduktorov rozmiestnených v celom interiéri a bass woofer umiestnený v batožinovom priestore.

* Dostupné vo voliteľnej výbave.

ZVUK V KABÍNE
2

KOMFORTNÝ INTERIÉR

KOMFORTNÝ INTERIÉR

Pasažieri majú v 4008 väčšiu slobodu pohybu vďaka štedrému priestoru na nohy a dostatku priestoru nad hlavou. Vodič aj pasažieri si môžu vychutnať komfort hodný najlepších sedanov aj vďaka početným odkladacím priestorom, automatickej klimatizácii, chladenej príručnej skrinke, 12 V zásuvke, elektricky nastaviteľnému sedadlu vodiča a elektrickým oknám. Hi-Fi systém a panoramatická presklená strecha, dostupné vo voliteľnej výbave, ešte znásobujú pocit pohodlia v interiéri.

 

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU 4008
3

3 MÓDY RIADENIA

3 MÓDY RIADENIA

V súlade s tradíciou Peugeot prináša model 4008 okrem mimoriadneho komfortu aj jazdné vlastnosti na vysokej úrovni. Táto všestrannosť je zabezpečená kvalitou jazdných vlastností a dostupnosťou viacerých módov riadenia. Mód 4WD znamená automatické rozdelenie točivého momentu medzi predné a zadné kolesá a zabezpečuje tie najlepšie jazdné vlastnosti za akýchkoľvek podmienok na ceste. Na ceste s kvalitným a suchým asfaltom zvoľte pohon na predné kolesá, čím optimalizujete spotrebu vášho 4008. A nakoniec, v podmienkach kde je znížená prirodzená trakcia (sneh, piesok, blato, atď.) zvoľte mód 4WD lock: tento systém, v porovnaní s automatickým módom 4x4, prenáša až 1,5 krát viac točivého momentu na zadné kolesá a tak Vám pomáha prekonávať ťažkosti pri nízkych rýchlostiach.

VIAC O TECHNOLÓGIÁCH 4008
4

PARKOVACÍ ASISTENT A KAMERA

PARKOVACÍ ASISTENT A KAMERA
PARKOVACÍ ASISTENT A KAMERA

Peugeot 4008 je vybavený predným a zadným parkovacím asistentom: 4 integrované senzory vpredu a 4 vzadu zaznamenajú akúkoľvek prekážku a varujú vodiča prostredníctvom zvukového signálu. Parkovacia kamera*, prepojená na navigačný systém, je automaticky aktivovaná pri zaradení spiatočky a umožňuje tak vodičovi parkovať a cúvať omnoho bezpečnejšie.

* Dostupné vo voliteľnej výbave.

VIAC O TECHNOLÓGIÁCH 4008
5

STOP & START

STOP & START

4008 ponúka technológiu Stop & Start na oba naftové motory. Rýchla, efektívna a tichá, táto technológia umožňuje zníženie spotreby paliva a emisií CO2.  Systém automaticky vypína motor, pokiaľ vozidlo zostane stáť s radiacou pákou v neutrálnej polohe. Hneď ako vodič stlačí spojkový pedál, aby zaradil rýchlosť, motor sa automaticky naštartuje. Okrem toho štartovanie je sprevádzané iba miernymi vibráciami.

VIAC O TECHNICKÝCH PARAMETROCH 4008