6 DÔVODOV
PREČO SI VYBRAŤ 5008

Nový Peugeot 5008 bol navrhnutý ako zdroj inšpirácie a zdieľania zážitkov. Znovu objavte potešenie z cestovania s rodinou a priateľmi vďaka elegantnému novému dizajnu, modulárnej kabíne, priestrannému interiéru a ergonomickému miestu vodiča.
1

MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ

  • MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ 1
  • MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ 2
  • MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ 3
  • MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ 4
  • MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ 5
  • MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ 6
  • MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ 7
  • MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ 8
  • MIMORIADNA VŠESTRANNOSŤ 9

V modely Peugeot 5008 sa môže naraz odviesť 5 až 7* ľudí, sedadlá sú sklopné individuálne a zadné sedadlá sú sklápateľné do podlahy, čo vám dáva voľnosť prispôsobiť si konfiguráciu vozidla presne vaším potrebám.
*K dispozícii vo voliteľnej výbave.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU 5008
2

HEAD-UP DISPLEJ

Head-up displej* premieta na výklopnú priehľadnú lištu umiestnenú v zornom poli vodiča informácie dôležité pre riadenie vozidla : rýchlosť, nastavenú rýchlosť tempomatu alebo obmedzovača rýchlosti, časový odstup medzi vozidlami systémom Distance Alert* ® (na udržiavanie bezpečnej vzdialenosti medzi vozidlami). Všetky potrebné informácie máte k dispozícii bez toho, aby ste spustili oči z cesty.
* K dispozícii podľa verzie v sérii alebo vo voliteľnej výbave.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU 5008
HEAD-UP DISPLEJ
3

CÚVACIA KAMERA

CÚVACIA KAMERA

Cúvacia kamera* sa aktivuje automaticky pri zaradení spiatočky, čo umožňuje vodičovi sledovať svoj parkovací manéver priamo na obrazovke a zaručuje tak vyššiu bezpečnosť a jednoduchšie parkovanie.
* Dostupné vo voliteľnej výbave v závislosti od verzie.

VIAC O TECHNOLÓGIÁCH 5008
4

PRESKLENÁ PANORAMATICKÁ STRECHA

Vďaka presklenej panoramatickej streche* a veľkému čelnému sklu má 5008 až 3.39m2 preskleného povrchu, čo zvyšuje komfort pasažierov a dodáva im pocit výnimočného priestoru a presvetlenia interiéru.
* K dispozícii podľa verzie v sérii alebo vo voliteľnej výbave.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU 5008
PRESKLENÁ PANORAMATICKÁ STRECHA
5

DISTANCE ALERT

DISTANCE ALERT

Za účelom udržania bezpečnej vzdialenosti vás technológia Distance alert®* na head-up displeji informuje o čase, ktorý vás delí od vozidla pred vami. Prostredníctvom impulzívnych ovládačov Toggles Switches* môžete nastaviť minimálny čas, ktorý vás má deliť od vozidla pred vami. Pokiaľ tento čas dosiahnete, aktivuje sa vizuálna výstraha.
* V sérii v závislosti od verzie.

VIAC O BEZPEČNOSTI 5008
6

MIESTO VODIČA

Architektúra miesta vodiča a široké čelné sklo dávajú vodičovi plnú kontrolu nad vozovkou a tým aj pocit bezpečia. Uhol volantu je pre pohodlnejšie riadenie podobný umiestneniu v sedanoch. Vďaka premyslenej ergonómii má vodič zo svojho miesta jednoduchý prístup ku všetkým ovládačom a potrebným informáciám.

MIESTO VODIČA