SÚKROMNÉ OSOBY FIRMY

6 DÔVODOV
PREČO SI VYBRAŤ 508

Plne hybridný dieselový pohon a osobitý dizajn sa spájajú v originálnej vízii "all road" sveta obohateného o príjemné zážitky: vzniká Peugeot 508 RXH. Toto vozidlo je zosobnením budúceho vývoja značky Peugeot, ktorý smeruje k modernému a dynamickému modelovému radu. Vďaka vycibrenému štýlu a inovatívnemu pohonu HYbrid4 ponúka vozidlo 508 RXH slobodu pohybu a potešenia z jazdy s parametrami, ktoré sú v danom segmente celkom ojedinelé: - 200 k, - pohon 4 kolies, - 100% elektrický režim, - emisie CO2 na hranici 109 g/km.
1

ŠTÝL

ŠTÝL
ŠTÝL

Dynamické tvary, rozšírenia karosérie a zvýšená svetlá výška mu dodávajú výraz rodeného dobrodruha. Robustný elegantný Peugeot 508 RXH prináša nový vietor do sveta all road*. Čisté línie zvýraznené prvkami z brúseného chrómu, rozsiahla panoramatická presklená strecha a 3 rady LED svetiel vpredu viditeľné cez deň ako i v noci predstavujú nezameniteľný vizuálny podpis... vozidlo s ušľachtilým upokojujúcim temperamentom. *Terénne vozidlá.

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU 508 RXH
2

FAREBNÝ HEAD-UP DISPLEJ

FAREBNÝ HEAD-UP DISPLEJ

Všetky podstatné informácie, ako rýchlosť, upozornenia na prekročenie rýchlosti, navigácia, atď., sú vo farebnom prevedení premietané na obdĺžnikový panel umiestnený v zornom poli vodiča. Vďaka tomu máte prístup k týmto informáciám bez toho aby ste museli odtrhnúť pohľad od cesty. Pokiaľ sú informácie o rýchlosti v modrej farbe, znamená to, že je práve využívaný elektrický pohon.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU 508 RXH
3

PRESKLENÁ PANORAMATICKÁ STRECHA

PRESKLENÁ PANORAMATICKÁ STRECHA

Presklená panoramatická strecha vozidla 508 RXH má výnimočné rozmery (1,62 m2). Presvetľuje priestor na predných i zadných sedadlách, kabína je vzdušná, priestranná a interiér pôsobí veľmi príjemným dojmom.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU 508 RXH
4

PRUŽENIE

PRUŽENIE

Model 508 RXH so svetlou výškou 184mm je vybavený:

  • prednou nápravou pseudo-McPherson, vďaka ktorej môže ponúknuť spoľahlivú manévrovateľnosť a prvotriedny jazdný komfort.
  • zadnou viacramennou nápravou, ktorá vyniká vysokou účinnosťou a komfortným odpružením.
VIAC O BEZPEČNOSTI 508 RXH
5

POHON 4 KOLIES

POHON 4 KOLIES

Režim 4WD (pohon 4 kolies) umožňuje zvýšiť výkon motora pri pomalej jazde v špecifických podmienkach (hlboký sneh, blato, piesok, ..) vďaka sústavnému pohonu všetkých 4 kolies: dieselový motor (predný náhon) a elektrický motor (zadný náhon) fungujú spoločne.

VIAC O BEZPEČNOSTI 508 RXH
6

MOTOR FULL HYBRID DIESEL

MOTOR FULL HYBRID DIESEL

Hybridný dieselový motor Peugeot 508 RXH s motorom 2.0 HDi FAP HYbrid4, prvý plne hybridný dieselový motor na svete, sa stáva synonymom pokroku, slobody pohybu a potešenia z jazdy. S maximálnym výkonom147 kW (200k), pohonom všetkých 4 kolies a maximálnym točivým momentom 450 Nm je vozidlo 508 RXH predurčené pre jazdu a používanie v akýchkoľvek podmienkach. Možnosť 100% elektrického režimu je ideálna pre jazdu v mestskej premávke a znižuje kombinovanú spotrebu paliva na menej ako 4,2 l/100km s emisiami CO2 109 g/km.

VIAC O TECHNICKÝCH PARAMETROCH 508 RXH