4 DÔVODY
PREČO SI VYBRAŤ Bipper

Praktické MPV Bipper Tepee je modulárne a flexibilné a tak sa prispôsobí každej situácii. Kombináciou priestrannosti a komfortu spája to najlepšie zo sedanov a vozidiel ludospace
1

SVETELNÝ PODPIS

SVETELNÝ PODPIS
SVETELNÝ PODPIS

Svetlomety s hladkými sklami dodávajú modelu Bipper Tepee hravý výraz. Vďaka špeciálnemu dizajnu nárazníka a časti, v ktorej sa nachádza optika, vás usmiaty Bipper okamžite očarí. Jeho šibalské „oči“ vás nabádajú na prechádzku a podčiarkujú jeho sympatický výzor.

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU BIPPER TEPEE
2

KOMPAKTNOSŤ

Kompaktný a praktický Bipper Tepee je ľahko ovládateľný a umožní vám zaparkovať kdekoľvek.

So svojimi rozmermi (dĺžka 3,96 m a šírka karosérie 1,72 m alebo 2,02 m so sklopenými spätnými zrkadlami) je jasne koncipovaný na mestské použitie, kde je potrebná ovládateľnosť a praktickosť. Výška 1,72 m alebo 1,78 m, ak je vozidlo vybavené strešnými tyčami, mu umožňuje bez problémov využívať podzemné parkoviská.

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU BIPPER TEPEE
KOMPAKTNOSŤ
3

MIESTO VODIČA

MIESTO VODIČA

Miesto vodiča bolo navrhnuté tak, aby mal vodič všetko na dosah ruky. Ovládače zoskupené do troch zón (konzola vodiča, stredová konzola a zóna pod volantom ) sadnú prirodzene do ruky a umožňujú každému vodičovi cítiť sa vo vozidle okamžite pohodlne. Rovnako radiaca páka je umiestnená v úrovni palubnej dosky, aby sa ľahko ovládala.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU BIPPER TEPEE
4

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

  • BATOŽINOVÝ PRIESTOR 1
  • BATOŽINOVÝ PRIESTOR 2
  • BATOŽINOVÝ PRIESTOR 3

Batožinový priestor má objem 356 litrov pod krytom batožinového priestoru a môže dosiahnuť 884 litrov po horný okraj predného operadla so sklopeným zadným sedadlom. Toto sedadlo je odnímateľné a možno ho takisto sklopiť do polohy stolíka, čo zdôrazňuje modulárnosť vozidla. Dôvtipne skoncipovaný kryt batožinového priestoru je možné zasunúť do zadnej časti sedadla, čím sa zachová objem batožinového priestoru.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU BIPPER TEPEE