5 DÔVODOV
PREČO SI VYBRAŤ EXPERT

Expert Tepee L1 zmenil štýl rodinného cestovania a umožňuje prepraviť až 6 ľudí. Tento priestranný a modulárny model ponúka množstvo úložných priestorov, aby uľahčil cestovanie pre vodiča aj pre pasažierov.
1

KOMFORT

KOMFORT
KOMFORT

V interiéri Expert Tepee L1 bolo všetko koncipované tak, aby sa dosiahol maximálny komfort pre 5 až 9 osôb. Presklené plochy s celkovým povrchom 6 m2 poskytujú všetkým cestujúcim veľmi dobrý výhľad. V streche sú inštalované svetlá na čítanie pre všetkých cestujúcich* a 6 vetracích otvorov* zaručujúcich vynikajúci tepelný komfort. K dispozícii je Pack viditeľnosť*, ktorý obsahuje dažďový senzor umiestnený na čelnom skle a automatické rozsvecovanie stretávacích svetiel.

*v závislosti od verzie v sériovej alebo voliteľnej výbave.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU EXPERT TEPEE L1
2

MODULÁRNOSŤ

MODULÁRNOSŤ

Vďaka 3 radom modulárnych sedadiel možno v Expert Tepee prepravovať až 9 osôb* spolu s batožinou. Táto modulárnosť dopĺňajúca pohodlie a ľahký prístup robia z modelu Expert Tepee vzácny, prestížny a účinný pracovný prostriedok.

* V sérii alebo vo voliteľnej výbave v závislosti od verzie.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU EXPERT TEPEE
3

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Okrem objemného batožinového priestoru má Expert Tepee na prepravu batožiny vzadu ďalší priestor, ktorý vznikne sklopením tretieho radu sedadiel. Vo voliteľnej výbave je k dispozícii zväčšená užitočná hmotnosť (+120 kg). V odstavenom vozidle môžete pomocou tlačidla v batožinovom priestore spustiť nakladací prah nižšie, čím sa uľahčí nakladanie (vďaka voliteľnej výbave pneumatické pruženie).

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU EXPERT TEPEE L1
4

MULTIMEDIÁLNE SYSTÉMY

Expert Tepee vám ponúka na výber interaktívne multimediálne systémy, ako auto rádio CD MP3 alebo navigačný systém so súpravou handsfree WIP nav* vybavený farebnou 7 palcovou obrazovkou združujúci tri funkcie: audio, multimediálnu súpravu hans-free Bluetooth® a navigáciu GPS.

*v závislosti od verzie voliteľná výbava.

VIAC O TECHNOLÓGIÁCH EXPERT TEPEE
MULTIMEDIÁLNE SYSTÉMY
5

GRIP CONTROL

Expert Tepee je vybavený novou generáciou systému Grip Control®*. Zlepšuje pohyblivosť vďaka inovovanému protipreklzového systému, ktorý sa prispôsobuje všetkým povrchom - snehu, blatu i piesku. Kolieskom umiestneným na prístrojovej doske si môžete zvoliť režim podporujúci bezpečnú jazdu aj pri výletoch za dobrodružstvom.

* Dostupné vo voliteľnej výbave.

VIAC O BEZPEČNOSTI PARTNER TEPEE
GRIP CONTROL