4 DÔVODY
PREČO SI VYBRAŤ iOn

Model iOn so svojím 100% elektrickým motorom prináša úplne nový pohľad na cestovanie v meste. Vďaka nulovým emisiám CO2 je toto šikovné autíčko výnimočne priateľské voči životnému prostrediu.
1

KOMPAKTNOSŤ

Vďaka kompaktným rozmerom (dĺžka 3.48m a šírka 1.47m) skvelému polomeru otáčania a elektrickému posilňovaču riadenia si iOn s ľahkosťou podmaní mestskú premávku. Svojím charakterom a živosťou si získa svoje miesto v meste.

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU iOn
2

KOMFORT

iOn zodpovedá dizajnu moderného a praktického mestského auta aj pokiaľ ide o výbavu. Už v sérii je vybavený palubným počítačom, centrálnym diaľkovým uzamykaním, elektrickým ovládaním predných a zadných okien, vyhrievaným sedadlom vodiča, hmlovými svetlometmi...

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU iOn
KOMFORT
3

EMISIE CO2

Kúzlo elektrickej energie spočíva v nulovom znečisťovaní* a v nulových emisiách CO2 vo fázach jazdy. Peugeot iOn získal v roku 2010 ocenenie Auto Environment Grand Prix, ktoré je udeľované MAAF Assurances pre vozidlá a technológie, ktorých účelom je chrániť životne prostredie.

*Počas používania (okrem opotrebovania dielov).

VIAC O TECHNICKÝCH PARAMETROCH iOn
EMISIE CO2
4

NABÍJANIE

NABÍJANIE

Nabíjanie je možné vykonávať  pomocou 5 m chráneného kábla (dodávaného spolu s vozidlom) a štandardnej domácej zásuvky napojenej na elektrickú sieť s jednou fázou s napätím 220 V. Pri takomto  type nabíjania trvá plné nabitie batérie 6 hodín.

Rýchle nabitie je možné uskutočniť na špeciálnych nabíjacích staniciach, ktoré poskytujú jednosmerný prúd s vysokou intenzitou. Rýchle nabíjanie umožňuje nabiť batériu na 80 % za 30 minút, na 50 % za 15 minút a na 25 % iba za 5 minút.

VIAC O TECHNICKÝCH PARAMETROCH iOn