OBJAVTE NOVÝ
PARTNER TEPEE

Nový Peugeot Partner Tepee sa môže pochváliť viacerými veľkými štýlovými a technologickými zmenami: s novou modernou výbavou, mobilným pripojením a množstvom výkonných motorov, ktoré Vám poskytnú ešte viac voľnosti pri Vašej jazde.

ROBUSTNOSŤ

ROBUSTNOSŤ
ROBUSTNOSŤ
ROBUSTNOSŤ

Nový štýl Partner Tepee potvrdzuje jeho robustný moderný charakter: zvisle umiestnenej prednej maske dominuje nárazník s ostro zrezanými rysmi a dennými LED svetlometmi*, ktoré sú novo zabudované do priehlbín v spodnej časti nárazníka.

 Verzia Outdoor má ešte osobitejšie prevedenie, ktoré jasne naznačuje jeho dobrodružnú povahu.

 

*V závislosti od zvolenej verzie sú dostupné ako štandardná výbava, doplnková výbava alebo sa nedajú objednať.

UŽITOČNÁ TECHNOLÓGIA

UŽITOČNÁ TECHNOLÓGIA

Nový Partner Tepee je vybavený technológiami poslednej generácie: funkcia Mirror Screen** prenáša vernú kópiu displeja Vášho Smart phone na novej multimediálnej dotykovej obrazovke 7". Ďalej výbava obsahuje Active City Brake***, zadnú kameru*, predný parkovací asistent* a neposlednej rade Grip Control ®*.

Nové motory BlueHDi ponúkajú vyšší komfort a súčasne znižujú produkciu emisií CO2.

 

* Podľa zvolenej verzie ako štandardná výbava, voliteľná výbava alebo nie je k dispozícii.

**Funkčný v závislosti od kompatibility Smart phone a pre aplikácie Mirrorlink a AppinCar - podľa zvolenej verzie ako štandardná výbava, ako voliteľná alebo nie je možné objednať.

*** Automatické brzdenie v meste v prípade hroziacej zrážky. ako voliteľná výbava.

 

FLEXIBILITA

FLEXIBILITA
FLEXIBILITA
FLEXIBILITA

Nový Peugeot Partner Tepee si aj naďalej zachováva svoju mimoriadnu variabilitu - veľké výklopné zadné dvere s praktickým otváraním zadného okna*, presklenou strechou Zénith* a samozrejme možnosť 5 alebo 7 miestnej verzie ** s tromi samostatnými a vyberateľnými sedadlami v 2. rade a ďalšími dvoma v 3. rade sedadiel...

 

* Podľa zvolenej verzie ako štandardná výbava, voliteľná výbava alebo nie je k dispozícii.

** Podľa zvolenej verzie ako voliteľná výbava alebo nie je k dispozícii.