6 DÔVODOV
PREČOSI VYBRAŤ PARTNER

Partner Tepee je modulárne rodinné MPV navrhnuté na cestovanie. Jeho komfortná výbava a bezpečnostné prvky sú zárukou príjemnej jazdy.
1

PRÍSTUPNOSŤ

PRÍSTUPNOSŤ

Rozsiahly presvetlený priestor vozidla je veľmi ľahko prístupný, za čo vďačí najmä širokým bočným posuvným dverám*. Veľkoryso dimenzované zadné výklopné dvere s veľkým uhlom otvorenia umožňujú široký prístup do batožinového priestoru s veľkým objemom, do ktorého sa veľmi jednoducho zmestia všetky potrebné veci. Zadné výklopné dvere môžu byť vybavené otvárateľným oknom* vďaka čomu máte prístup k batožinovému priestoru aj na tesnom parkovacom mieste.

* Dostupné vo voliteľnej výbave

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU PARTNER TEPEE
2

SEDADLÁ

SEDADLÁ

Partner Tepee v 7 miestnej verzii* je ešte štedrejší a modulárnejší. S 3 samostatnými mierne zvýšenými sedadlami v druhom rade a 2 samostatnými sedadlami inštalovanými na zvýšenej podlahe v treťom rade poskytuje maximálny komfort všetkým cestujúcim. Prístup do vozidla je taktiež dôsledne premyslený, čoho výsledkom je ľahká manipulácia so sedadlami. Medzera medzi 2 sedadlami v treťom rade umožňuje deťom dostať sa sem aj zozadu vozidla.
* V závislosti od verzie vo voliteľnej výbave.

3

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Partner Tepee disponuje veľkým batožinovým priestorom, ktorý si môžete prispôsobiť podľa vašich požiadaviek.  V 5 miestnej konfigurácii je priestor pre náklad s objemom 675 litrov po kryt batožinového priestoru a 1 350 litrov po strechu. Po vybraní zadných sedadiel môže objem dosiahnuť až 3000 litrov.  Vďaka dvojitému prístupu je batožinový priestor dostupný zo zadných sedadiel ako aj cez zadné výklopné dvere.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU PARTNER TEPEE
4

MIESTO VODIČA

MIESTO VODIČA

Za volantom Partner Tepee, si môžete vychutnať široký výhľad a premyslenú architektúru miesta vodiča. Výškovo a osovo nastaviteľný volant, výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča s lakťovou opierkou*, ergonomická radiaca páka a palubná doska umožňujú jednoduchý prístup k ovládačom a skutočné potešenie z jazdy.

* V sérii v závislosti od verzie.

VIAC O DIZAJNE INTERIÉRU PARTNER TEPEE
5

ASITENCIA PRI RIADENÍ

K dispozícii sú mnohé zariadenia pomáhajúce pri jazde: zvukový a grafický parkovací asistent*, automatické stierače, automatické rozsvecovanie svetlometov*. Okrem toho vonkajšie spätné zrkadlá sú elektricky sklápateľné*, pričom môžu byť ovládané manuálne vodičom i automaticky diaľkovým ovládaním zamykania.

* V sérii alebo vo voliteľnej výbave v závislosti od verzie.

VIAC O TECHNOLÓGIÁCH PARTNER TEPEE
6

GRIP CONTROL

GRIP CONTROL
GRIP CONTROL

Vychutnajte si jazdu v akýchkoľvek podmienkach s Grip Control®*, ktorý zlepšuje pohyblivosť vďaka inovovanému protipreklzového systému, ktorý sa prispôsobuje všetkým povrchom: sneh, blato a piesok. Pomocou ovládača na palubnej doske si zvolíte jeden z 5 módov a môžete si vychutnať pokojnú jazdu a dokonalú cestu.

* Dostupný vo voliteľnej vybave v závislosti od verzie.

VIAC O BEZPEČNOSTI PARTNER TEPEE