5 DÔVODOV
PREČO SI VYBRAŤ RCZ

So svojim exkluzívnym dizajnom a luxusnou výbavou prináša športové coupé RCZ neprekonateľný zážitok z jazdy.
1

SVETELNÝ PODPIS

SVETELNÝ PODPIS
SVETELNÝ PODPIS

Dominantným prvkom prednej masky nového modelu RCZ je mriežka, na ktorú po stranách nadväzujú svetlá so 6 LED diódami. Nové predné svetlomety elegantných tvarov, ktoré môžu byť halogénové s hliníkovou maskou, alebo xenónové so smerovým nastavením a titánovou maskou, dodávajú novému RCZ moderný a technický vzhľad.

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU RCZ
2

PERSONALIZÁCIA

  • PERSONALIZÁCIA 1
  • PERSONALIZÁCIA 2
  • PERSONALIZÁCIA 3
  • PERSONALIZÁCIA 4
  • PERSONALIZÁCIA 5
  • PERSONALIZÁCIA 6

Možnosti personalizácie sa rozšírili o nové prvky a každý si tak nájde možnosť, ako vyjadriť svoju osobnosť. Nová čierna lakovaná lišta predných nárazníkov, matné strešné oblúky, nové polepy a dve nové verzie 19“ diskov z ľahkej zliatiny: váš Peugeot RCZ môže byť naozaj jedinečný.

VIAC O DIZAJNE EXTERIÉRU RCZ
3

PREPRACOVANÉ DETAILY

Každý prvok a ušľachtilé materiály boli navrhnuté s mimoriadnou precíznosťou. Lemovanie radiacej páky je zdobené čiernym lakom a na vnútornom povrchu dverí sú vložené kožené prvky* umocňujúce osobitý elegantný štýl nového RCZ. Kožené poťahy* s dvojitým prešívaním, prvky z brúseného chrómu a brúsená koža na volante tiež patria k exkluzívnym detailom.

*K dispozícii s voliteľnou výbavou v koži (jednoduchej alebo integrálnej) a v koži Club / Alcantara. Sedadlá v koži a iných materiáloch. Podrobnosti nájdete v cenníku.

VIAC O INTERIÉRI RCZ
4

AUDIO A PALUBNÉ SYSTÉMY

AUDIO A PALUBNÉ SYSTÉMY
AUDIO A PALUBNÉ SYSTÉMY

Nový softvér Arkamys©, ktorý je k dispozícii pre systémy WIP Sound a WIP Nav Plus*, poskytuje vďaka neobyčajnému spracovaniu zvuku optimálnu kvalitu reprodukcie. Nástroje a hlasy sa harmonicky ozývajú v kabíne.

Ďalšou inováciou nového RCZ R je technológia WIP Nav Plus* ponúkajúca navigačný systém so 7" obrazovkou s vysokým rozlíšením poskytujúcou zobrazenie v perspektíve a kartografiu Európy. Tento systém je v čelnom paneli vybavený prehrávačom CD kompatibilným s MP3, trojtunerovým rádiom, pripojením Bluetooth®, prípojkami Jack a USB, ako aj informovaním o povolenej maximálnej rýchlosti na základných ťahoch. Luxusná technológia WIP Com 3D** navyše poskytuje kartografiu 3D na pevnom disku, prehrávač CD a DVD, funkciu Juke Box s 10 GB a prepracované hlasové ovládanie.

* Voliteľná výbava

        

VIAC O TECHNOLÓGII RCZ
5

SOUND SYSTEM

"Melódia motora" je mimoriadne prepracovaná pomocou technológie Sound System*, s ktorou sa zvuk mení v závislosti od režimu motora. Zvukové prostredie je podporené akustickým komfortom a pozoruhodnými vibračnými vlastnosťami.

* V sérii, vo voliteľnej výbave alebo nedostupné v závislosti od motora.

VIAC O TECHNOLÓGII RCZ