208 5 dv

208

PEUGEOT 208 5 dv

Od 10 490

INTERIÉR

PEUGEOT 208 má dôkladne a kvalitne spracovaný interiér. Každý detail sa počíta, prepracovaná ergonómia prináša zlepšené a ľahšie riadenie, ktoré pôsobí ešte viac inštinktívne a bezpečne. 

PEUGEOT i-Cockpit

/image/93/2/peugeot_208_2015_634_fr.76932.jpg

Prirodzená a dôkladná spracovaná ergonomika PEUGEOT i-Cockpit zvyšuje potešenie z jazdy, ľahkosť a presnosť riadenia. Spoločne s veľkým 7" dotykovým displejom a Head-up displejom, menším volantom ponúka lepšiu jazdu a intenzívnejší pôžitok z jazdy.

UMENIE V DETAILE

int
11
22

Interiér je v športovom, modernom a jednoduchom dizajne, ktorý perfektne ladí so štýlom exteriéru. Ľahké, ale výrazné spracovanie prístrojovej dosky, vetranie v tvare očí mačkovitej šelmy a vybrúsené prvky... To všetko hovorí o tom, aký veľký dôraz a pozornosť sú venované každému detailu.

Teplom formovaná prístrojová doska je jemná na dotyk a dodáva tak samotnej prístrojovej doske ešte kvalitnejší vzhľad.

/image/99/5/peugeot_208_2015_240_fr.76995.jpg

PRÍSTROJOVÁ DOSKA

Zdvihnutá prístrojová doska Vám dá lepší pohľad na číselníky, čo priamo vylepšuje presnosť jazdenia. Umiernený, elegantný dizajn prístrojovej dosky, biela tématika čísel a centrálny displej zabezpečujú, že informácie potrebné k jazde sú presné a ľahko čitateľné. Všetky základné informácie sú ľahko viditeľné bez toho, aby ste spustili oči z cesty.

/image/99/6/peugeot_208_2015_288_fr.76996.jpg

KOMPAKTNÝ VOLANT

Kompaktný volant spoločne s rovnako kompaktnými rozmermi PEUGEOT 208 - celková dĺžka menej ako 4 metre - robí vozidlo pohyblivé a výnimočne ľahko ovládateľné - ideálny recept na skutočné potešenie z jazdy. Od výbavy Allure je volant dodávaný potiahnutý hladkou kožou a viac podnecuje sofistikovanosť interiéru.

/image/99/7/peugeot_208_icesilver_1502pc113.76997.jpg

DOTYKOVÝ DISPLEJ

Veľká 7" dotyková obrazovka* je ľahko ovládateľná a ponúka ľahký prístup k rozličným informáciám**. Tiež prináša výnimočnú konektivitu a to vďaka Bluetooth, USB konektorom a možnosťami prehrávania hudby a videí.

* V základnej výbave od úrovne Active.

** Rádio, navigácia, telefón, palubný počítač, internet.

PERSONALIZÁCIA INTERIÉRU

Packy personalizácie sú na PEUGEOT 208 dostupné od druhého stupňa výbavy ako voliteľná výbava.

Tieto packy personalizácie sú Vašou vstupenkou na moderné, nadčasové trhy plné sofistikovaných detailov a to od športových sedadiel cez chrómové rámčeky ventilácie až po farbu prešívania sedadiel (podľa zvoleného packu), volant, prístrojovú dosku a lemy dverí.

-Pack LIME Yellow je smelý, moderný a trendy.

-Pack MENTHOL White pridáva dynamickú a elegantnú atmosféru.