208 5 dv

208

PEUGEOT 208 5 dv

Od 10 490

TECHNOLÓGIA

Technologické prvky výbavy PEUGEOT 208 boli dizajnované pre vylepšenie jazdy, maximalizovanie pôžitku z jazdy a komfortu pri jazde v kombinácii s efektivitou a bezpečnosťou jazdy. 

KOMPAKTNÝ A VÝBORNE OVLÁDATEĽNÝ

slides

PEUGEOT 208 je doma aj v meste, aj na diaľnici čo ho robí ideálnym na každodenné použitie - zadná parkovacia kamera*, ktorá detekuje skryté prekážky počas cúvania plus Park Assist*, aktívna pomoc pri parkovaní, pri rýchlostiach 7 km/h. Toto robí PEUGEOT 208 veľmi ľahké zaparkovať.

* Ako voliteľná výbava, v základnej výbave podľa zvolenej úrovne výbavy alebo sa nedá objednať.

slides

Kompaktné rozmery PEUGEOT 208 (celková dĺžka menej ako 4 metre) spoločne s rovnako kompaktným volantom, robia 208 pohyblivým a výnimočne ľahko ovládateľným - ideálny recept pre skutočné potešenie z jazdy.

LEPŠIE DRŽANIE NA CESTE

PEUGEOT 208 je dizajnovaný tak, aby priniesol nenapodobiteľnú jazdu a to vďaka motorom PureTech a BlueHDi, ktoré kombinujú výkon a efektívnu spotrebu bez toho, aby obetovali potešenie z jazdy.

V kombinácii s PEUGEOT i-Cockpit s kompaktným volantom a komponentmi na podporu priľnavosti vozidla pre rôzne motorizácie a optimalizovanou váhou pre lepšiu odozvu. Rázvor PEUGEOT 208 ponúka ideálne spojenie komfortu a výborné držanie na ceste. Výsledkom je čistý zážitok z jazdy.

LED SVETLOMETY

/image/00/2/peugeot_208_2015_166_fr.77002.jpg

S čiernymi a chrómovými prvkami a ich high tech LED svetelným podpisom*, mu svetlomety na PEUGEOT 208 dodávajú ostrejší, hladší a osobitejší dizajn, zatiaľ čo zlepšujú viditeľnosť a to hlavne na okrajoch vozovky a pri zatáčaní.

* 100% LED. V štandardnej výbave od druhej úrovne výbavy.

HIGH-TECH SVETLÁ

/image/00/3/peugeot_208_2015_168_fr.77003.jpg

Zadné svetlá s 3D LED pazúrmi* sú výrazné od prvého pohľadu. Ich spracovanie, matná červená farba a 3D efekt z nich robia skutočné majstrovské dielo modernej technológie.

Tieto svetlá a tri pazúry - podpis značky PEUGEOT - sú v základnej výbave od prvej úrovne PEUGEOT 208.

MIRROR SCREEN

i

Funkcia Mirror Screen (1), Vám umožní používať aplikácie na Vašom smartphone, ktorý je kompatibilný s Mirrorlink (2) alebo Carplay (3), cez 7" dotykový displej.

Pre optimalizáciu čitateľnosti a pre kompletnú bezpečnosť pri používaní auta, sú kompatibilné aplikácie zobrazené v rozhraní špeciálne prispôsobené pre používanie počas jazdy.

(1) V sérii od úrovne Allure.

(2) Iba certifikované aplikácie Mirrorlink alebo Carplay fungujú počas jazdy aj počas nečinnosti vozidla. Počas jazdy budú niektoré aplikácie deaktivované. špecifický obsah aplikácií je prístupný iba po platenej registrácii na MirrorLink alebo Carplay. Funkcia Mirrorscreen používa MirrorLink technológiu pre telefóny, ktoré používajú Android, Blackberry alebo WindowsPhone a sú s ním kompatibilné. Carplay je podporovaný iba telefónmi s operačným systémom iOS.

(3) Carplay je Apple komunikačný protokol a na PEUGEOT 208 bude dostupný koncom roku 2015.