TECHNOLÓGIA

Peugeot 301 je vybavený technológiami, ktoré vás budú sprevádzať a uľahčovať vám život na cestách.

TEMPOMAT A OBMEDZOVAČ RÝCHLOSTI

/image/07/7/peugeot-301-regulateurlimitateur-1920x1080.77077.jpg
Obmedzovač rýchlosti s tempomatom* slúži na zadanie rýchlosti, ktorá sa nemá prekročiť. Bod odporu pedálu akcelerátora umožňuje dosiahnuť zadanú maximálnu rýchlosť. Tento bod môže vodič prekonať silnejším stlačením pedálu, ak potrebuje v danej chvíli prekročiť naprogramovanú rýchlosť.
*Voliteľná výbava pre úroveň Active a Allure.

VYHRIEVANÉ PREDNÉ SKLO

Medzi dvoma vrstvami predného skla modelu 301 je zakomponovaný inovatívny vyhrievací prvok*. Ten zohrieva oblasť čelného skla pri stieračoch, čím zabraňuje ich primrznutiu. Vyhrievací systém funguje simultánne s vyhrievaným zadným sklom, čo oceníte najmä v extrémne chladnom počasí.
*Voliteľná výbava.

ZADNÝ PARKOVACÍ ASISTENT

Zadný parkovací asistent* využívajúci ultrazvukové senzory rozmiestnené v zadnom nárazníku vás upozorňuje na prítomnosť predmetu alebo osoby v blízkosti vozidla. O prekážke informuje zvukovým signálom a graficky na obrazovke autorádia CD RDS MP3 Bluetooth®.
*Voliteľná výbava pre úroveň Allure

AUDIOSYSTÉM

/image/05/8/peugeot-301-climatisation-1920x1080.77058.jpg

Vytvorte si ideálnu atmosféru! 301 môže byť vybavená jedným z dvoch audiosystémov: Autorádiom CD RDS MP3* s prípojkou jack pre príslušenstvo a dvoma reproduktormi vpredu alebo ak ste milovníkom hudby, je tu pre vás autorádio CD RDS MP3 Bluetooth®* vybavené 4 reproduktormi, obrazovkou, ovládaním na volante, prípojkou jack/USB a súpravou hands-free Bluetooth®.
*V závislosti od verzie v sériovej alebo voliteľnej výbave.