DIZAJN EXTERIÉRU

Peugeot 308 SW s čistým, technologickým a elegantným dizajnom prepracovaným do tých najmenších detailov, bol zvolený európskym Autom roka 2014.

ČISTÝ DIZAJN

/image/82/2/pur_design3.87822.jpg

Nový Peugeot 308 SW na Vás zapôsobí svojim moderným, odvážnym a ušľachtilým štýlom. Splývavé a výrazné krivky karosérie vykresľujú atletickú a prirodzene elegantnú siluetu. Dynamiku profilu umocňujú aj veľké presklené plochy, ktoré odhaľujú príjemný a pohodlný interiér.

PRVOTRIEDNA KVALITA

/image/76/0/pure-qualite-peugeot-nouvelle-308-sw.87760.jpg

Každý prvok, plocha a detail v Peugeot 308 boli prepracované s mimoriadnou starostlivosťou a pozornosťou.

Už vo fáze koncepcie sa návrhári zamerali na dokonalé línie dielov. Vnútorná štruktúra predných svetlometov a zadných svetiel je zladená so smerovými svetlami zakomponovanými do vonkajších spätných zrkadiel a poukazuje na harmonickú súhru medzi jednotlivými časťami auta. Eleganciu nového Peugeot 308 vyzdvihuje aj chrómová predná maska a dôkladne prepracované línie zadnej časti.

JAZDNÉ ZÁŽITKY

/image/82/4/experience_de_conduite1.87824.jpg

Za volantom Vás okamžite osloví perfektne prepracovaná ergonómia celého miesta pre vodiča. Volant prirodzene padne do ruky a presné a citlivé riadenie prispieva k istému a dynamickému jazdnému prejavu Peugeot 308 SW.

Oceníte aj komfort, ktorý Vás zásluhou špeciálnych nápravových prvkov, vynikajúcej smerovej stability a kvalitného odhlučnenia na palube vozidla čaká. Na bezpečnej jazde a jednoduchom ovládaní sa tiež podieľa aj množstvo systémov na podporu riadenia.

SVETELNÝ PODPIS

i

Predná časť s precízne prepracovanou maskou a prenikavým pohľadom dravej šelmy vyniká svojim silným a nezameniteľným estetickým rukopisom. Predné a zadné svetlomety sú vybavené full LED technológiou. So smerovými LED svetlami vo vnútorných spätných zrkadlách má Peugeot 308 SW neprehliadnuteľný vzhľad vozidla vyššej triedy.

ZADNÉ SVETLÁ

i

Zadné svetlá v tvare písmena C zasahujú rovnako ako pri hatchbacku do bokov vozidla. 42 jasne žiariacich LED diód im dáva veľmi moderný a technologický vzhľad. Spolu s ďalšími 3 LED diódami v brzdovom svetle tak zadnú časť vozidla zdobí celkom 48 LED diód.

Svetlá sú veľmi podobné s tými na 508 SW a 508 RXH, čím model 308 SW naznačuje svoju príslušnosť k vozidlám vyššej kategórie.