Boxer Furgon

JEDNODUCHOSŤ RIADENIA & EFEKTÍVNA VÝBAVA

Peugeot Boxer ponúka širokú škálu verzií, prvkov výbavy, ktoré vám uľahčia riadenie a zaistia maximálnu bezpečnosť pre celú posádku.

HILL DESCENT CONTROL

/image/31/3/peugeot-boxer-hill_control.91313.jpg

Technológia Hill Descent Control* (HDC - kontrola rýchlosti pri jazde zo svahu) pracuje v súčinnosti so sériovo dodávaným systémom ESP a je spojená s funkciou Inteligent Traction Control (inteligentná trakčná kontrola). Funkcia HDC udržuje pri jazde zo svahu so sklonom minimálne 8% konštantnú rýchlosť (do 30 km/hod) bez použitia brzdového alebo akceleračného pedálu. Vodič tak najmä na blatovom alebo štrkovom povrchu nestratí nad vozidlom kontrolu.

*Ako voliteľná výbava

SEDADLO VODIČA

Pre zaistenie maximálneho komfortu pri riadení je možné výšku sedadla vodiča s variabilným odpružením* nastaviť podľa hmotnosti vodiča (až do 130 kg).

*Ako voliteľná výbava.

/image/31/5/peugeot-boxer-konektivita.91315.jpg

MOŽNOSTI PRIPOJENIA

Peugeot Boxer ponúka najrôznejšiu voliteľnú technologickú výbavu, vďaka ktorej si môžete kabínu vozidla premeniť na mobilnú kanceláriu:

  • Bluetooth a USB
  • Rádio s 5" dotykovým displejom
  • Navigácia a zadná parkovacia kamera.

ZADNÁ PARKOVACIA KAMERA

/image/31/6/peugeot-boxer-parkovacia_kamera.91316.jpg

Pre ešte ľahšie a presnejšie ovládanie môže byť  Peugeot Boxer vybavený parkovacou kamerou napojenou na zadný parkovací asistent (s funkciou overlays). Pri manévrovaní s vozidlom kamera prenáša obraz priestoru okolo zadnej časti na dotykový displej rádia a navádza vás pomocou farebne odlíšených čiar. Z bezpečnostných dôvodov sa dotykový displej automaticky zapne vždy pri otvorení zadných dverí a zaradení spiatočky.