PEUGEOT Nový 5008 5 dv.

Nové SUV PEUGEOT 5008: objavenie novej dimenzie

3 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ NOVÉ SUV PEUGEOT 5008

SUV NOVEJ DIMENZIE

SILNEJŠIE JAZDNÉ ZÁŽITKY

CESTUJTE ZA HRANICE VŠEDNÝCH DNÍ

SUV NOVEJ DIMENZIE

Peugeot spája prednosti robustného dizajnu vozidiel SUV s výhodami rodinného auta. Nikdy predtým nevyzeralo priestranné rodinné auto tak príťažlivo ako teraz, keď prichádza nové SUV 5008. Osobitný štýl vyžaruje výrazná predná maska v kombinácii so strechou Black Diamond i. Odteraz nemusíte robiť kompromisy medzi SUV a rodinným vanom. 

 

OTVÁRA DVERE K SLOBODE

Je jedno, či cestujete osamote alebo s rodinou a priateľmi. Peugeot 5008 má v každom prípade svoje čaro. Vodiča zhltne nový Peugeot i-Cockpit a keď nemá spolucestujúcich, ani nevie, že jazdí s veľkým autom, lebo jazdu prežíva veľmi intenzívne. V tom istom aute s presklennou panoramatickou strechou i a interiéri plnom prirodzeného svetla sa pohodlne odvezie až sedem cestujúcich i. Nové SUV Peugeot 5008 kombinuje svet prepravy jednotlivca, rodiny a jazdu po cestách aj necestách vždy v jednom aute. Navyše pri výraznom akustickom komforte a pohodlí.

SILNEJŠIE JAZDNÉ ZÁŽITKY

SILNEJŠIE JAZDNÉ ZÁŽITKY

Nový Peugeot i-Cockpit predstavuje ďalší stupeň novodobého spojenia vodiča s autom. Posadenie za volant prebudí vaše zmysly použitými materálmi a jednoduchosťou obsluhy. Rozdiel spoznáte už v samotnom dotyku. Je jedno, či pôjde o prepracované tlačidlá, ktorými vstupujete do jednotlivých menu palubného systému, alebo sa dotýkate 8” displeja s ultra rýchlou odozvou i. Samstatnou kapitolou je head-up displej na vrchu prístrojového panelu. Nachádza sa na optickom rozhraní interiéru a exteriéru, navyše jeho vzhľad si môžete úplne prispôsobiť svojim požiadavkám. Peugeot i-Cockpit dosiahol v prehľadnosti ovládania úplne novú a vysokú úroveň. To pocítite aj vtedy, ak chytíte do ruky nový elektronický volič automatickej prevodovky i.

KOMBINUJE PRIESTOR A LUXUS

Nové SUV 5008 ponúka tri samostatné sedadlá v druhom a dve v treťom rade i. Všetkých päť sedadiel môžete sklopiť do jednej roviny s dnom kufra alebo vybrať. Vtedy premeníte luxusné rodinné SUV na priestrannú dodávku. Môžete tiež kombinovať počet miest na sedenie s požiadavkami na prepravu športového náradia alebo batožiny. Na dlhé cesty vyrazíte s tým, že spolucestujúci majú presne toľko miesta, koľko potrebujú. Vždy cestujete v pohodlí a dobrej nálade aj vďaka Peugeot i-Cockpit® Amplify, v ktorom  si môžete užívať prémiový Hi-Fi systém od Focal® i.

CESTUJTE ZA HRANICE VŠEDNÝCH DNÍ

ROBTE, ČO CHCETE A KEDY CHCETE

Peugeot 5008 sa vždy prispôsobuje požiadavkám a nejde len o typ ciest a počet osôb na palube. Nakonfigurujte si svoje SUV a využívajte priestranný batožinový priestor inak, než tomu bolo doposiaľ. V kufri totiž ostáva miesto na to, aby ste viezli ďalšiu mobilitu so sebou. Vyberte si unikátny e-Bike i alebo e-Kick i kolobežku aj s nabíjacou stanicou DockStation i v kufri. Odstavte Peugeot 5008 a pri tom pokračujte v jazde bez emisií a s príchuťou slobody v mestskej džungli.

ZODPOVEDNÁ RADOSŤ

Karoséria, podvozok a vybavenie boli zmodernizované, aby vám poskytli novú formu mobility. Peugeot znamená príchod novej generácie SUV s vysokým úžitkom a modernou technikou. SUV využíva novú modulárnu platformu v kombinácií s výkonnými Pure Tech a Blue HDi motormi a novou EAT6 automatickou prevodovkou.

VYHĽADAŤ PREDAJCU

Vyskytol sa problém s načítaním. Prosím skúste to neskôr. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.

Mohol by vás tiež zaujímať