Partner Furgon Electric

/image/50/2/header_partner_electriccampagne.89502.png

PEUGEOT Partner Furgon Electric

S cieľom znížiť ekologickú stopu a súčasne zvýšiť potešenie z jazdy, Peugeot Partner Electric ponúka inovatívny spôsob mobility, bez toho aby boli ohrozené silné stránky tohto modelu: modularita a praktickosť, rovnako ako objem nákladu, ktorý patrí k najlepším v segmente.

6 DÔVODOV PREČO SI VYBRAŤ PARTNER ELECTRIC

ELEKTRIZUJÚCA PONUKA

ELEKTRIZUJÚCA PONUKA

DIZAJN EXTERIÉRU

/image/50/3/front_partner_electric.89503.png

DIZAJN INTERIÉRU

/image/51/0/11504-8b80ee4.89510.jpg

UŽITOČNÉ TECHNOLÓGIE

/image/50/6/11606-ec25e92.89506.jpg

FLEXIBILITA

/image/51/2/11506-57d5211.89512.jpg

PROFESIONÁLNY DIZAJN

ELEKTRIZUJÚCA PONUKA

ELEKTRIZUJÚCA PONUKA

   

Pri kúpe elektromobilu Peugeot Partner Electric získate teraz štátnu podporu až 5000€.

DIZAJN EXTERIÉRU

Peugeot Partner sa vyznačuje osvedčenou kvalitou a spoľahlivosťou. Môže sa pochváliť veľkými štýlovými a technologickými zmenami. Objavte modernú výbavu s mobilným pripojením a široký rad výkonných motorov, s ktorou pri svojich aktivitách získate ešte väčšiu voľnosť.

Dizajn naplno odhaluje jeho moderný a robustný charakter: zvislo posadená predná maska dodáva vozidlu energickejší vzhľad ako kedykoľvek predtým.

DIZAJN INTERIÉRU

UŽITOČNÉ TECHNOLÓGIE

Partner Electric je vybavený technológiami novej generácie: funkcia Mirrorscreen prenáša obraz displeju vášho smartfónu na multimediálnu 7" dotykovú obrazovku, ďalej vo výbave nájdete Active City Brake*, zadnú kameru*, predný parkovací asistent*, a takisto systém Grip Control*.

Partner Electric má elektrický motor s dynamickým výkonom od 49 KW (67 koní), točivým momentom 200 Nm a dojazdom 170 kilometrov. Vozidlo využíva dve lithium-iónové batérie s vysokou hustotou energie a kapacitou 22,5 KW/h, ktoré sa nachádzajú pod podlahou vozidla, na oboch stranách zadnej nápravy aby boli uchované jazdné vlastnosti a užitočné rozmery nákladového priestoru.

*záleží od zvolenej úrovne výbavy vozidla

FLEXIBILITA

Vďaka sedadlu Multi-Flex*, môžu v kabíne cestovať až tri osoby, čím si Partner Electric zachováva svoju príkladnú variabilitu a všestrannosť. Tým Partner Electric ponúka jedinečné výhody z hľadiska nosnosti a života na palube.

*záleží od zvolenej úrovne výbavy vozidla

PROFESIONÁLNY DIZAJN

/image/51/3/11510-ab15921.89513.png

Elegantný dizajn Partnera Electric, naznačuje praktickosť a vynikajúcu prepravnú kapacitu, na výber existujú dve dĺžky L1 a L2. Dobíjacia kapacita Partnera Electric patrí medzi najlepšie na trhu.

Maximálne užitočné zaťaženie predstavuje 695 kg, čím sa stáva najlepším vo svojej triede. Partner Electric teda nerobí žiadne kompromisy. 

FOTKY A VIDEÁ

VYHĽADAŤ PREDAJCU

Vyskytol sa problém s načítaním. Prosím skúste to neskôr. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.

Mohol by vás tiež zaujímať