Partner Furgon Electric

/image/50/2/header_partner_electriccampagne.89502.png

PEUGEOT Partner Furgon Electric

Od 27 705 vrátane DPH*

PEUGEOT Partner Furgon Electric

S cieľom znížiť ekologickú stopu a súčasne zvýšiť potešenie z jazdy, Peugeot Partner Electric ponúka inovatívny spôsob mobility, bez toho aby boli ohrozené silné stránky tohto modelu: modularita a praktickosť, rovnako ako objem nákladu, ktorý patrí k najlepším v segmente.

6 DÔVODOV PREČO SI VYBRAŤ PARTNER ELECTRIC

ELEKTRIZUJÚCA PONUKA

ELEKTRIZUJÚCA PONUKA

DIZAJN EXTERIÉRU

/image/50/3/front_partner_electric.89503.png

DIZAJN INTERIÉRU

/image/51/0/11504-8b80ee4.89510.jpg

UŽITOČNÉ TECHNOLÓGIE

/image/50/6/11606-ec25e92.89506.jpg

FLEXIBILITA

/image/51/2/11506-57d5211.89512.jpg

PROFESIONÁLNY DIZAJN

ELEKTRIZUJÚCA PONUKA

ELEKTRIZUJÚCA PONUKA

   

Pri kúpe elektromobilu Peugeot Partner Electric získate teraz štátnu podporu až 5000€.

DIZAJN EXTERIÉRU

Peugeot Partner sa vyznačuje osvedčenou kvalitou a spoľahlivosťou. Môže sa pochváliť veľkými štýlovými a technologickými zmenami. Objavte modernú výbavu s mobilným pripojením a široký rad výkonných motorov, s ktorou pri svojich aktivitách získate ešte väčšiu voľnosť.

Dizajn naplno odhaluje jeho moderný a robustný charakter: zvislo posadená predná maska dodáva vozidlu energickejší vzhľad ako kedykoľvek predtým.

DIZAJN INTERIÉRU

UŽITOČNÉ TECHNOLÓGIE

Partner Electric je vybavený technológiami novej generácie: funkcia Mirrorscreen prenáša obraz displeju vášho smartfónu na multimediálnu 7" dotykovú obrazovku, ďalej vo výbave nájdete Active City Brake*, zadnú kameru*, predný parkovací asistent*, a takisto systém Grip Control*.

Partner Electric má elektrický motor s dynamickým výkonom od 49 KW (67 koní), točivým momentom 200 Nm a dojazdom 170 kilometrov. Vozidlo využíva dve lithium-iónové batérie s vysokou hustotou energie a kapacitou 22,5 KW/h, ktoré sa nachádzajú pod podlahou vozidla, na oboch stranách zadnej nápravy aby boli uchované jazdné vlastnosti a užitočné rozmery nákladového priestoru.

*záleží od zvolenej úrovne výbavy vozidla

FLEXIBILITA

Vďaka sedadlu Multi-Flex*, môžu v kabíne cestovať až tri osoby, čím si Partner Electric zachováva svoju príkladnú variabilitu a všestrannosť. Tým Partner Electric ponúka jedinečné výhody z hľadiska nosnosti a života na palube.

*záleží od zvolenej úrovne výbavy vozidla

PROFESIONÁLNY DIZAJN

/image/51/3/11510-ab15921.89513.png

Elegantný dizajn Partnera Electric, naznačuje praktickosť a vynikajúcu prepravnú kapacitu, na výber existujú dve dĺžky L1 a L2. Dobíjacia kapacita Partnera Electric patrí medzi najlepšie na trhu.

Maximálne užitočné zaťaženie predstavuje 695 kg, čím sa stáva najlepším vo svojej triede. Partner Electric teda nerobí žiadne kompromisy. 

VYHĽADAŤ PREDAJCU

Vyskytol sa problém s načítaním. Prosím skúste to neskôr. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.

Mohol by vás tiež zaujímať