/image/58/1/peugeot-308sw-2014-215-fr.16581.jpg

Predĺžte si zážitok z jazdy na vašom smartfóne. Link MyPeugeot je mobilná aplikácia, ktorú vyvinul PEUGEOT pre vás a vaše vozidlo. Vďaka Link MyPeugeot môžete prijímať mnoho informácií priamo na váš smartfón.

ZOZNÁMTE SA S VÝHODOU

Ušetrite čas a peniaze

Funkcie „Pokračovať v navigácii“ a „Nájsť moje auto“ vám uľahčujú nájsť vaše parkovacie miesto a pokračovať v ceste do cieľa pešo (1) (2). Môžete využiť štatistiky z vašich ciest na optimalizáciu spotreby paliva počas jazdy, a to porovnaním trás.

Aplikácia je dostupná pre modely Nový 208(1), 2008(1) (s dátumom výroby od 07/2015), 308 (hatchback s dátumom výroby od 03/2014 )(1),  Nový Partner a Nový 508. Je kompatibilná s operačným systémom iOS (verzia 6 a novšie) a Android (verzia 2.3 a novšie). Dá sa stiahnuť v App Store (telefóny s iOS/Androidom) alebo Google Play (telefóny s Androidom).

JEDNODUCHÁ AKTIVÁCIA

Pri prvom spustení aplikácie Link MyPeugeot na vašom smartfóne zadajte VIN vášho PEUGEOTU. Keď budete v aute, prepojte smartfón cez Bluetooth a aplikácia prevezme informácie z auta.

Na konci cesty auto odošle aplikáciu rôzne technické údaje: spotreba paliva, akékoľvek technické upozornenia a termíny údržby či cieľ navigácie. Ukladá tiež polohu vozidla.

Všeobecné podmienky používania (pozri http://services.peugeot.fr/link-mypeugeot-cgu/)
Pozn. 1: vyžaduje navigačnú aplikáciu nainštalovanú do smartfónu a pripojenie na internet. Funkcia „Vyhľadať moje auto“ môže spotrebovať určité množstvo vášho objemu dát. V závislosti od podmienok vašej zmluvy s mobilným operátorom vám môžu byť fakturované ďalšie poplatky. Požiadajte svojho operátora o viac informácií.
Pozn. 2: pre vozidlá vybavené dotykovou obrazovkou s možnosťou „Prehliadanie“. Tiež vyžaduje aplikáciu na prehliadanie nainštalovanú na smartfóne a pripojenie na internet. Funkcia „Pokračovať v prehliadaní“ môže spotrebovať určité množstvo vášho objemu dát. V závislosti od podmienok vašej zmluvy s mobilným operátorom vám môžu byť fakturované ďalšie poplatky. Požiadajte svojho operátora o viac informácií.