INOVÁCIE
A TECHNOlÓGIE

Inovácie predstavujú pre značku PEUGEOT spôsob, ako Vám sprostredkovať nové a stále intenzívnejšie emócie. Každé auto, so znakom leva, prichádza s novými technológiami, ktoré ponúkajú výnimočný zážitok a nezabudnuteľné zážitky z jazdy. Prijmite pozvanie a objavte ich s nami!
1

PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT i-Cockpit mení architektúru pozície vodiča a umožňuje mu tak úplne nový zážitok z jazdy. Bol navrhnutý podľa náročných požiadaviek a vodičovi ponúka intuitívny prístup ku všetkým ovládačom a funkciám.

Kompaktný volant sa lepšie drží, riadenie s ním je omnoho citlivejšie a vzbudzuje intenzívnejšie pocity z jazdy. Prístrojová doska je umiestnená vo zvýšenej polohe a vodič má tak všetky potrebné informácie k jazde stále na očiach. Štýlovo čisté a technologicky dokonalé prostredie dotvára nový stredový panel s veľkým 9,7" displejom.

Obmedzený počet ovládacích tlačidiel a materiály tej najvyššej kvality prepožičiavajú PEUGEOT i-Cockpitu vzhľad, ktorý nemá u iných automobilov konkurenciu. Jeho unikátny štýl bol ocenený cenou Najkrajší interiér 2013 udelený u príležitosti 29. ročníka medzinárodného autosalónu.

Viac o intuitívnom riadení
2

OPTIMALIZOVANÁ SPOTREBA PALIVA

OPTIMALIZOVANÁ SPOTREBA PALIVA

PureTech
Trojvalcové benzínové motory PureTech značky Peugeot sú ľahšie a kompaktnejšie, čo vedie ku zvýšením ich energetickej účinnosti. Motory Vám ponúkajú jedinečné potešenie z jazdy a prvotriedny výkon a to bez toho, aby dochádzalo k obmedzeniu ich robustnosti a spoľahlivosti.

BlueHDi
Naše dieselové motory BlueHDi kombinujú vynikajúci výkon s minimálnymi emisiami. Technológia BlueHDi je exkluzívne prepojenie oxidačného katalyzátora, selektívnej katalytickej redukcie SCR (Selective Catalytic Reduction) a filtru pevných častíc FAP s aditívom, ktorý umožňuje zásadné obmedzenie emisie oxidov dusíka - o viac než 90% - znížiť emisie CO2 až na 82g/km, optimalizovať spotrebu paliva a eliminovať nespálené častice nachádzajúce sa vo výfukových plynoch dieselových motorov na hranici merateľnosti (o 99,9%) 

HYbrid4
Vďaka technológii HYbrid4 sme schopní ponúknuť ako prví na svete vozidlo s hybridným pohonom s kombináciou spaľovacieho a elektrického motora, ktorý vodičovi dáva možnosť zvoliť režim jazdy podľa cestných podmienok. Ovládanie a používanie funkcie je veľmi ľahké: otočným ovládačom na stredovom paneli volíte medzi jedným zo 4 režímov: Auto (bežné podmienky a striedavé používanie elektrického a dieselového motora), Sport (dynamickejší prejav), Elektrický (tichý chod bez emisií pre jazdu v mestskej premávke) a pohon 4 kolies (pre lepšiu mobilitu na akomkoľvek povrchu).

Zistite viac o efektivite Zistite viac o spotrebe
3

ŠPORTOVÉ MOTORY

ŠPORTOVÉ MOTORY

Atmosféra závodných okruhov Vás za volantom modelov GT a GTi od značky Peugeot úplne pohltí. Tieto športové autá s výkonnými motormi Vám zaručujú úplne nové zážitky z jazdy. Dynamika modelov 308 GT a 508 GT s motormi s výkonom 204 k pod kapotou Vám zrýchli tep. Rovnako Vás nadchne vynikajúci výkon modelu 208 GTi, následníka legendárneho 205 GTi.

Zistite viac o výkone motorov