kvalita

Značka Peugeot s vyše 200-ročnou históriou nadväzuje na svoje industriálne korene a usiluje sa o dosiahnutie maximálnej kvality svojich produktov a služieb. Zameriava sa na neustále hľadanie efektivity, vyvíja inovatívne technológie a charakterizuje ju ohľaduplný prístup k životnému prostrediu – viacero modelov figuruje ako „best in class“ v emisiách CO2. Spája v sebe náročnosť a emócie, ponúka elegantný a sofistikovaný dizajn, maximálnu úroveň bezpečnosti, unikátny koncept priestoru pre vodiča Peugeot i-Cockpit, ale predovšetkým nevšedný zážitok z jazdy.

COTY

EURÓPSKE AUTO ROKA

Dva najprestížnejsie tituly za posledné 4 roky

V roku 2014 získal Peugeot 308 najvyššie automobilové ocenenie v Európe Auto roka a  úspech značky zopakoval v tomto roku aj Peugeot 3008 SUV, čím definitívne potvrdil kvalitu a celoeurópsku prestíž vozidiel Peugeot.

banner 6 stupnova prevodovka

MÁME NAJLEPŠIE MOTORY

Či už si vyberiete oceňovaný benzínový motor Puretech alebo osvedčený dieselový motor BlueHDi, staviate na istotu. Oceňovaný Puretech 1,2 je už tretí rok za sebou Medzinárodným motorom roka a BlueHDi predstavuje najúčinnejšiu dieselovú technológiu zníženia emisií na trhu a je navyše držiteľom svetového rekordu v najnižšej spotrebe (2,0l/100km).

Dakar

VÍŤAZNÁ TECHNOLÓGIA Z DAKARU

Peugeot – víťaz rely Dakar 2016, 2017 a 2018!

Potvrdením kvality a spoľahlivosti vozidiel Peugeot je aj víťazná technológia v modeloch 2008 DKR, 3008 DKR a 3008 DKR MAXI ktoré triumfovali na Rely Dakar v posledných troch ročníkoch.

Bezpečnost

BEZPEČNOSŤ BEZ KOMPROMISOV

Pre značku Peugeot je bezpečnosť prioritou. Modely Peugeot sú vybavené najnovšími technológiami pre zabezpečenie maximálnej bezpečnosti a v medzinárodných nezávislých testoch bezpečnosti EuroNCAP dosahujú dlhodobo veľmi dobré výsledky (až 6 modelov s maximálnym hodnotením 5 hviezdičiek).

308

NOVÁ 8-STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

Úplne nová 8-stupňová automatická prevodovka je rovnako úsporná ako manuálna prevodovka. Ponúka rýchle a plynulé radenie rýchlostných stupňov vďaka novému ovládaču Shift and Park by wire, ako aj manuálne ovládanie pomocou páčok na volante.

Nájdete ju v novom Peugeot 308 GT a postupne aj v priebehu roka 2018 aj v ďalších modeloch Peugeot.

EAT6_1408TECH001bis 640X480

6-STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

Osvedčená šesťstupňová automatická prevodovka EAT6 poskytuje maximálny pôžitok z jazdy, a zároveň zabezpečuje optimalizáciu spotreby paliva. Technológia Quickshift prináša veľmi plynulé radenie a rýchlosť prevodov na najlepšej úrovni na trhu.