Modelový rad Peugeot

ELEGANTNÝ DIZAJN A ŠPORTOVÝ VZHĽAD

SUV je kategória športových multifunkčných vozidiel, pre ktoré je typický veľmi atraktívny dizajn, mimoriadna variabilita využitia a optimálny komfort riadenia na ceste aj mimo nej.
SUV modely Peugeot harmonicky spájajú robustnosť s francúzskou eleganciou. Ich charakteristický dizajn sa vyznačuje zvýšenou svetlou výškou, horizontálnou kapotou, výraznou zvislou prednou maskou a veľkoryso vyklenutými podbehmi kolies.

VÝKON A EFEKTIVITA

Benzínové PureTech aj dieselové BlueHDi motory, ktoré poháňajú SUV vozidlá Peugeot, sú vybavené tými najúčinnejšími technológiami na znižovanie emisií CO2. Modely Peugeot 3008 a 5008 SUV postavené na platforme EMP2 sú synonymom pre vysoký výkon a nízku spotrebu paliva. Manuálna šesťstupňová prevodovka aj automatická  8-stupňová prevodovka EAT8  (Efficient Automatic Transmission 8) vodičovi pri jazde ponúknu potešenie a komfort riadenia spojené s optimálnou účinnosťou. 

 Foto von PEUGEOT 2008 City-SUV

 Foto von PEUGEOT 3008 Compact-SUV

KOMFORT A VARIABILITA

SUV modely Peugeot sa vyznačujú priestranným interiérom, ktorý ponúka všetko pohodlie a množstvo praktických odkladacích priestorov pre vodiča i všetkých spolucestujúcich. V 5 alebo 7‑miestnom usporiadaní interiérui nájdete dostatok miest aj priestoru pre celú vašu rodinu. Veľkorysú priestrannosť kabíny dopĺňa batožinový priestor s veľkou prepravnou kapacitou. Sklopné zadné sedadlá zaručujú optimálnu flexibilitu pre všetky vaše hobby a aktivity, ktorým sa počas vašich ciest chcete venovať.

PRÍJEMNÉ A POHODLNÉ RIADENIE

Pre všetky naše SUV vozidlá sú charakteristické ich dynamické vlastnosti a zahŕňajú celý rad technológií zaisťujúcich mimoriadny jazdný komfort a bezpečnosť. Vyššia pozícia pri riadení poskytuje lepší výhľad a teda aj väčšie potešenie z jazdy. Miesto vodiča Peugeot i‑Cockpit® s kompaktným volantom, zvýšenou prístrojovou doskou a dotykovým displejom ponúka inovatívny spôsob riadenia a vynikajúcu ovládateľnosť. Riadenie si začnete užívať aj vďaka vyspelým asistenčným systémom, ktoré sa starajú o komfort vodiča a bezpečnosť celej posádky.

 Foto von PEUGEOT 5008 Adventure-SUV

OBJAVTE MODELOVÚ RADU SUV PEUGEOT