PEUGEOT 2008

2008 showroom
2008 showroom

PEUGEOT PEUGEOT 2008

Od 15 490

Objavte magickú príťažlivosť a eleganciu robustného SUV PEUGEOT 2008. Sadnite do PEUGEOT i-Cockpit® - unikátneho priestoru vodiča a oddajte sa svojim pocitom! Pri riadení vozidla vás čakajú jedinečné zážitky.

3 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ 2008

ZVÁDZA PRÍŤAŽLIVOSŤOU SUV

2008

SUV, KTORÉ VYTVÁRA JEDINEČNÝ DOJEM

/image/35/4/peugeot_suv2008_layout1-1.83354.jpg

SUV SO ŠPIČKOVOU TECHNIKOU

/image/35/5/peugeot_suv2008_layout15-1-1.83355.jpg

ZVÁDZA PRÍŤAŽLIVOSŤOU SUV

/image/35/3/peugeot_suv2008_layout17-1.83353.jpg

Peugeot 2008 vyžaruje príťažlivosť mačkovitej šelmy. Vzadu upúta svetelný podpis s tromi 3D LED „pazúrmi“ a vpredu zaujme nová kolmejšia maska s vertikálnymi chrómovými prvkami a veľkým znakom uprostred. Charizmatický vzhľad umocňuje horizontálna kapota, ktorá doslova vychádza z línie svetiel. Ak prejdete pohľadom od prednej kapoty nižšie, uvidíte čierne oplastovanie, ktoré chráni auto odolnými prvkami po celom obvode od predného až po zadný nárazník.

SUV, KTORÉ VYTVÁRA JEDINEČNÝ DOJEM

MIRROR-SCREEN

Peugeot 2008 s prívlastkom SUV dokáže zapôsobiť pestrými materiálmi a precíznym dielenským spracovaním v spájaní jednotlivých dielcov. Posaďte sa do Peugeot i-cockpit® a spoznáte nový pohľad na chvíle strávené v aute. Kompaktný volant a dotykový displej dokážu vykúzliť veľmi živé spojenie vodiča s vozidlom. Stredobodom však naďalej ostáva bezpečná jazda a pôžitok z nej.

Peugeot 2008 SUV prichádza so širokým spektrom komunikačných technológií pre rôzne platformy komunikácie s užívateľom:
• Mirror Screeni:  prostredníctvom MirrorLinkTMi alebo Apple Carplay®i   alebo Android Auto môžete ovládať svoj smartfón priamo cez dotykovú obrazovku auta i.
•  Parkovací asistent i: aktívne pomáha pri parkovaní. Je jedno, či potrebujete zaparkovať pozdĺžne alebo priečne, pretože asistent pri rýchlosti do 7 km/h sám nájde vhodné miesto a zaparkuje.
• Cúvacia kamerai: Manévrovanie tiež uľahčuje zadná parkovacia kamera so zobrazením objektov, ktoré by ste inak nevideli.
• Grip control®i: Peugeot 2008 dokáže využiť potenciál poháňanej nápravy naplno na akomkoľvek type povrchu. Prostredníctvom Grip Control® si vyberiete jeden z 5 režimov jazdy (Štandard, Sneh, Terén, Piesok alebo vypnuté ESP) pre zlepšenie trakcie predných kolies. Peugeot 2008 tak prispôsobí zásah systémov a prenos sily na kolesá danej situácii.

SUV SO ŠPIČKOVOU TECHNIKOU

/image/35/5/peugeot_suv2008_layout15-1-1.83355.jpg

Pre Peugeot 2008 SUV je kľúčová aerodynamika a taktiež nízka hmotnosť (už od 1.155 kg). Práve vďaka tomu dokáže celé spektrum motorov splniť požiadavky, na ktoré je Peugeot 2008 určený a pritom udržať spotrebu s emisiami CO2 pod kontrolou.

Medzi benzínovými verziami vyniká trojvalcový motor PureTech, ktorý prichádza v kombinácii so 6-stupňovou automatickou prevodovkou EAT6 (úsporná automatická prevodovka EAT6 používa technológiu Quickshift na rýchle preradenie a vyniká plynulou zmenou stupňa pre zvýšenie jazdného pôžitku).

Naftové motory v Peugeot 2008 sú vybavené BlueHDi technológiou.

O bezpečnosť posádky v hustej premávke sa stará Active City Brake i (Systém núdzového brzdenia pri mestských kolíziach). Ak vodič nereaguje na hroziacu kolíziu, Active City Brake pomáha predísť nehode, alebo aspoň zmierni jej následky.

FOTKY A VIDEÁ

Mohol by vás tiež zaujímať

VYHĽADAŤ PREDAJCU

Vyskytol sa problém s načítaním. Prosím skúste to neskôr. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.