SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

PEUGEOT 2008

PEUGEOT i-Cockpit®

MIRROR-SCREEN

PEUGEOT i-Cockpit® bol navrhnutý pre čo najlepšie spojenie užitočnosti auta s jazdným zážitkom. Vďaka kompaktnému volantu je riadenie pohodlnejšie a jazda prežitá oveľa intenzívnejšie. 

Vďaka zvýšenému prístrojovému panelu v zornom poli vodiča s modrým podsvietením máte stále cestu pod kontrolou. Všetky potrebné informácie súvisiace s jazdou vidíte priamo na prístrojovej doske. Všetky dôležité funkcie ovládate na multifunkčnom volante a stále ostávate v spojení s cestou. Komfortné funkcie, navigáciu, telefón a multimédia môžete podrobne ovládať prostredníctvom 7" multifunkčného dotykového displeja.

VÝNIMOČNE SPRACOVANÉ DETAILY

detail
detail

Peugeot 2008 prichádza v triede kompaktných SUV s vysokou kvalitou spracovania materiálov v kabíne. Cítite, že na tomto interiéri si dal jeho tvorca záležať. 

Viditeľnú kvalitu interiéru ešte umocňuje narábanie so svetlom.

Do vnútra 2008 preniká veľa vonkajšieho svetla cez značne presklené plochy. Hra so svetlom pokračuje aj po zotmení, pretože displej palubných prístrojov je lemovaný modrými LED svetelnými pásmi. Na výber je aj panoramatická strecha i so svetelným lemovaním alebo s laserovými pásmi. Stredobodom pre nový PEUGEOT i-Cockpit® je vodič, ale ostatné časti interiéru sú prispôsobené posádke, najmä kvalitnými sedadlami a pocitom vzdušnosti.

UMENIE ZAMERANÉ NA DETAIL

/image/37/7/peugeot_suv2008_layout7-3.83377.jpg
/image/37/8/peugeot_suv2008_layout7-2.83378.jpg
/image/37/9/peugeot_suv2008_layout7-1.83379.jpg

Interiér ťaží z moderného jednoduchého dizajnu, ktorý perfektne ladí so štýlom exteriéru. Peugeot spojil technický zmysel pre detail a kvality z modelu 308 s tvarmi inšpirovanými prírodou. Preto je prístrojová doska lemovaná výduchmi ventilácie v tvare mačacích očí. Jednotlivé plochy majú veľmi precízne lícovanie s okolím a výnimočnú kvalitu materiálu. Povrch kovových častí bol špeciálne testovaný proti škrabancom a oteru. Časti čalúnenia majú antistatický povrch, aby nepriťahovali prach a čiastočky špiny z ovzdušia.

MODULARITA

Praktický a priestranný batožinový priestor je dobre prístupný cez veľký nakladací otvor. Ten je vďaka koncepcii karosérie SUV väčší než u bežných hatchbackov.

Kapacitu kufra zmeníte sklopením zadnej delenej lavice zo 410 na 1400 litrov. Jednoduchým stlačením tlačidla na vrchu operadla zadného sedadla ho sklopíte dopredu, sedák sa automaticky schová a vznikne rovné dno.

Veľkú výhodu predstavuje nízka nakladacia hrana v jednej rovine s dnom kufra. V batožinovom priestore sú háčiky na zavesenie nákladu a dva odkladacie priestory na bokoch, z toho jeden so záchytnym pásom. A nakoniec pod rohožkou batožinového priestoru je ďalší odkladací priestor, ktorý poskytne dodatočných 22 litrov.