SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

TECHNOLÓGIA

Technologické prvky výbavy PEUGEOT 208 boli dizajnované pre vylepšenie jazdy, maximalizovanie pôžitku z jazdy a komfortu pri jazde v kombinácii s efektivitou a bezpečnosťou jazdy. 

KOMPAKTNÝ A VÝBORNE OVLÁDATEĽNÝ

slides

PEUGEOT 208 je doma aj v meste, aj na diaľnici čo ho robí ideálnym na každodenné použitie - zadná parkovacia kamera*, ktorá detekuje skryté prekážky počas cúvania plus Park Assist*, aktívna pomoc pri parkovaní, pri rýchlostiach 7 km/h. Toto robí PEUGEOT 208 veľmi ľahké zaparkovať.

* Ako voliteľná výbava, v základnej výbave podľa zvolenej úrovne výbavy alebo sa nedá objednať.

slides

Kompaktné rozmery PEUGEOT 208 (celková dĺžka menej ako 4 metre) spoločne s rovnako kompaktným volantom, robia 208 pohyblivým a výnimočne ľahko ovládateľným - ideálny recept pre skutočné potešenie z jazdy.

LEPŠIE DRŽANIE NA CESTE

PEUGEOT 208 je dizajnovaný tak, aby priniesol nenapodobiteľnú jazdu a to vďaka motorom PureTech a BlueHDi, ktoré kombinujú vysoký výkon a efektívnu spotrebu bez toho, aby obetovali potešenie z jazdy.

Podvozok PEUGEOTU 208 v spojení s PEUGEOT i‑Cockpitem a kompaktným volantom, s nápravovými prvkami prispôsobenými jednotlivým motorom a optimalizovanou hmotnosťou v prospech úspornosti a reaktivity ponúka dokonale vyvážený pomer medzi komfortom a ukážkovými jazdnými vlastnosťami, a prináša tak dokonalý zážitok z každej jazdy.

LED SVETLOMETY

/image/00/2/peugeot_208_2015_166_fr.77002.jpg

Svetlomety s čiernymi a chrómovými prvkami a LED svetelným podpisom dodávajú PEUGEOTU 208 ostrejší, hladší a osobitejší dizajn, a zároveň zlepšujú viditeľnosť, hlavne na okrajoch vozovky a pri zatáčaní.

HIGH-TECH SVETLÁ

/image/00/3/peugeot_208_2015_168_fr.77003.jpg

Zadné svetlá s 3D LED pazúrmi sú výrazné od prvého pohľadu. Ich spracovanie a 3D efekt z nich robia skutočné majstrovské dielo modernej technológie.

Tieto svetlá a tri pazúry - podpis značky PEUGEOT - sú v základnej výbave vo všetkých úrovniach výbavy.

MIRROR SCREEN

Funkcia Mirror Screen iumožňuje duplikovať funkcie a dátový dosah kompatibilného Smartfónu a zobraziť displej telefónu na 7" dotykovej obrazovke. Svoj Smartphone tak môžete obsluhovať na dotykovej obrazovke auta ‑ máte prístup k jeho vybraným funkciám a aplikáciám na podporu riadenia.

Niektoré aplikácie sú z bezpečnostných dôvodov pri jazde neaktívne, používať môžete napríklad funkcie na podporu riadenia (navigáciu) alebo počúvať hudbu.