SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

Expert Furgon

/image/18/0/peugeot_expert_gallery9-2.91180.jpg
/image/18/0/peugeot_expert_gallery9-2.91180.jpg

PEUGEOT EXPERT FURGON

Od 15 700 *

Peugeot Expert je dodávkové auto stredných rozmerov, schopné pokryť širokú škálu pracovných aj rodinných potrieb. Expert s tromi dĺžkami karosérie stelesňuje viac radosti z jazdy a viac úžitku v kompaktnejšom balení.

OBJAVTE PEUGEOT EXPERT

ROZŠÍRENÁ PALETA VERZIÍ ZASTÚPI VŠETKY ÚLOHY

NOVÁ PLATFORMA - EFEKTIVITA A ÚSPORA

peugeot-expert

VÄČŠIA MODULARITA PRE LEPŠIU PRODUKTIVITU

/image/18/5/peugeot_expert_gallery5-2.91185.jpg

ROZŠÍRENÁ PALETA VERZIÍ ZASTÚPI VŠETKY ÚLOHY

/image/14/3/peugeot_suv2008_layout15-1.91143.jpg

Za výraznou prednou maskou s moderným dizajnom sa ukrýva bezpečnejšia a ergonomicky tvarovaná kabína. Expert je rovnako komfortný a príťažlivý v každej dĺžke karosérie a bez ohľadu na usporiadanie nákladného, či osobného priestoru za kabínou.

Vzhľadom na preplnenosť ciest a požiadavky doby prichádza Peugeot Expert so základnou a extrémne kompaktnou verziou. S dĺžkou karosérie len 4,6 m je Expert bezkonkurenčne najobratnejšou dodávkou s danou prepravnou kapacitou. Len 1,9 metra vysoké auto zvládne parkovanie v podzemných garážach, pritom môže mať tri rôzne dĺžky karosérie a hneď niekoľko verzií usporiadania vnútorného priestoru. Základ tvorí klasická dodávka alebo kombinácia dvojitej kabíny a nákladného priestoru. Pochopiteľne v ponuke ostáva osobná kombi verzia s miestom pre 9 cestujúcich. Rad možností využitia novej podvozkovej platformy podčiarkuje verzia s kabínou a podvozkom pre aplikáciu rôznych nadstavieb. Práve nová architektúra podvozka dovolila rozšíriť ponuku na tri dĺžky karosérie LONG, STANDARD a COMPACT.

 

 
/image/14/4/peugeot_expert_layout15-2.91144.jpg

JAZDA V MESTE BEZ OBMEDZENÍ
 

S dĺžkou karosérie len 4,6 m je Expert bezkonkurenčne najobratnejšou dodávkou s danou prepravnou kapacitou. Len 1,9 metra vysoké auto zvládne parkovanie v podzemných garážach, a pritom môže mať tri rôzne dĺžky karosérie a hneď niekoľko verzií usporiadania vnútorného priestoru. 

VÄČŠIA MODULARITA PRE LEPŠIU PRODUKTIVITU

/image/14/5/peugeot_expert_layout7-1.91145.jpg
/image/14/6/peugeot_expert_layout7-2.91146.jpg
/image/14/7/peugeot_expert_layout7-3.91147.jpg

Prvým príkladom praktického využitia priestoru je možnosť v kompaktnej dodávke previesť až 4 metre dlhé bremeno. Vďaka systému Moduwork ostanú v kabíne dve miesta na sedenie aj vtedy, ak do Experta naložíte štvormetrový hranol. To všetko bez toho, aby ste museli náklad podkladať, pretože podlaha je v jednej rovine od zadných dverí až pod predné sedadlo.

Napriek kompaktnému vzhľadu blízkemu osobným autám dokáže Expert ponúknuť vnútorný nákladný priestor s objemom až 6,6 m3. Dĺžka základného úložného priestoru siaha od 2,16 metra až po 2,86 m. V mieste posuvných dverí, ktoré môžete otvárať aj jednoduchým “gestom” nohy, je šírka vnútorného priestoru až 1,63 metra. Rovnako impozantná je tiež výška vnútorného nákladného priestoru 1,22 metra. Bezdotykové ovládanie bočných posuvných dverí je v tejto triede absolútnou novinkou a v ponuke sú ďalšie prvky, ktoré ponúkajú luxusné osobné autá. V tejto dodávke môžete mať Head Up displej, hlasom ovládanú 3D navigáciu so 7 palcovým farebným displejom a systémom online hlásenia dopravných informácií Tom Tom Traffic.

 

NOVÁ PLATFORMA - EFEKTIVITA A ÚSPORA

/image/14/8/peugeot_expert_layout4-3.91148.jpg

Peugeot Expert dokáže skombinovať prednosti veľkých dodávkových vozidiel s malými úžitkovými automobilmi. Práve nová modulárna platforma EMP2 umožnila postaviť kompaktnú dodávku stredných rozmerov, ktorá nie je ani veľká ani malá a najmä vie poskytnúť komfort a úsporu osobných vozidiel pri zachovaní vysokej nosnosti. V závislosti od verzie vie Peugeot Expert odviezť náklad od 1000 do 1400 kg a dokáže využiť najúspornejšie motory BlueHDi s výkonom od 95 do 180 koní. Najvýkonnejšia verzia má krútiaci moment až 400 Nm a v nej je tiež nová automatická prevodovka EAT6. S vysokou využiteľnosťou súvisí predĺžený servisný interval na 40.000 kilometrov alebo dva roky.

Všetky motory BlueHDi pre Nový Peugeot Expert s výkonovým rozpätím od 95 do 180 koní spĺňajú emisnú normu Euro6. Na vrchole ponuky kraľuje štvorvalcový naftový motor BlueHDi 180 EAT6, ktorý prichádza v spojení s automatickou 6 stupňovou prevodovkou. Dynamika jazdy s najsilnejšou verziou dosahuje úroveň osobného vozidla aj vďaka funkcii Quickshift pre rýchlejšie radenie prevodových stupňov automatickej prevodovky.

FOTKY A VIDEÁ

VYHĽADAŤ PREDAJCU

Vyskytol sa problém s načítaním. Prosím skúste to neskôr. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.