NOVÉ SUV 5008 GT Line

NOVÉ SUV 5008 GT Line

Nové SUV PEUGEOT 5008 GT Line: objavenie novej dimenzie

3 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ SUV PEUGEOT 5008 GT LINE

SUV NOVÝCH ROZMEROV

NOVÁ SKÚSENOSŤ

OBJAVTE NOVÉ HORIZONTY

SUV NOVÝCH ROZMEROV

ŠTÝLOVÉ PAZÚRE

Nové SUV 5008 GT Line tvorí prienik medzi športovým charakterom a výnimočným vzhľadom aj v tých najmenších detailoch. S verziou GT Line prichádzajú 18 palcové dvojfarebné hliníkové disky s matným povrchom, spätné zrkadlá vo vyhotovení Black Perla Nera a pre Peugeot ikonické trojpazúrové LED svetlá. V elegantných líniách vynikajú vyslovené GT prvky ako napríklad dvojitá pochrómovaná koncovka výfuku. Súčasťou svetelného dizajnu 5008 GT Line sú okrem LED svetiel aj spätné zrkadlá, ktoré premietajú emblém Peugeotu na zem.

POTEŠTE SVOJE ZMYSLY

V interiéri nového SUV 5008 GT Line prežijete jazdu ako zážitok. Okrem úplne nového pohľadu na ovládanie auta potešíte všetky zmysly. Prirodzené svetlo z panoramatickej strechy i umocňuje beztak výborný vnútorný priestor a kožené čalúnenie Nappa i dáva interiéru požadovanú mäkkosť.

NOVÁ SKÚSENOSŤ

LEPŠIE PRECÍTENIE JAZDY

Peugeot i-Cockpit dáva precítiť jazdu s rodinným SUV vodičovi na takej úrovni, akoby šoféroval kompaktné auto. Pritom má vôkol seba najnovšie high-tech prostredie prémiovej kategórie vozidiel. Dominantou ostáva dobre umiestnený športový volant, ktorý sprostredkuje dokonalé spojenie z cestou. Integrované ovládače umožňujú vodičovi nechať ruky na volante a vnímať každú zákrutu. Informácie o jazde už nie sú skryté za volantom, ale presne v zornom poli vodiča na obrovskom head-up displeji na vrchu prístrojovej dosky. Vyberte si vhodnú konfiguráciu displeja podľa vlastného vkusu a preferencií. Dostanete perfekcionistické zobrazenie s nádychom automobilovej klasiky. Nová 8 palcová obrazovka (od výbavy Active vyššie) s okamžitou odozvou na dotyk pôsobí ako prirodzená súčasť kokpitu. Najmä ak si vodič môže jednotlivé menu vybrať klasickým mechanickým tlačidlom pred elektronickým ovládačom automatickej prevodovky.

Kokpitom vodiča prednosti nového SUV 5008 GT Line nekončia, pretože poskytuje unikátne spojenie osobnej mobility jednotlivca s požiadavkami rodiny alebo firmy. Peugeot 5008 GT Line má okrem predných dvoch, ďalších päť samostatných sedadiel. Okrem trojice v druhom rade aj dve sedadlá s dobrým prístupom v treťom rade. i Všetkých päť operadiel možno sklopiť do jednej roviny s dnom kufra alebo ich jednotlivo vyberať. Týmto spôsobom môžete  nakonfigurovať priestor osobitne pre každú cestu a podľa požiadaviek spolucestujúcich. príkladné odhlučnenie a vnútorná akustika dávajú vyniknúť konecpcii Peugeot i-Cockpit® Amplify s prímiovým Hi-Fi systémom od spoločnosti Focal® i.

OBJAVTE NOVÉ HORIZONTY

POKRAČUJTE V SLOBODNEJ JAZDE

Nové SUV Peugeot 5008 GT Line prichádza s koncepciou zlepšenej mobility s rešpektovaním požiadaviek na čistejšie mestá. Odstavte svoje SUV 5008 GT Line a predsa pokračujte v jazde. V batožinovom priestore si môžete odviezť unikátny skladací bicykel e-Bike s elektrickým pohonom (i -  dostupné ako prvok výbavy)  alebo  e-Kick kolobežku ( i- dostupné ako prvok výbavy). Skladacia elektrická kolobežka vznikla v spolupráci automobilky Peugeot a spoločnosti Micro. Nerobte si starosti s nabíjaním doma a kumulujte energiu do bicykla alebo kolobežky v nabíjacej stanici  DockStation v kufri vášho Peugeot 5008 GT Line už počas jazdy. (i - dostupné ako prvok výbavy, nabíjacia stanica uskladňuje, zabezpečuje a nabíja baterky počas jazdy pre e-bike a e-Kick)

ZODPOVEDNÁ RADOSŤ

Karoséria a podvozok sú postavené na úplne novej platforme a prinášajú nový druh modularity pri konštrukcii rodinných SUV.  Peugeot 5008 GT Line prichádza v kombinácií s výkonnými Pure Tech a Blue HDi (i - spotreby …. ) motormi a s novou EAT6 automatickou prevodovkou. Peugeot 5008 znamená príchod novej éry vysoko úžitkových SUV.

VYHĽADAŤ PREDAJCU

Vyskytol sa problém s načítaním. Prosím skúste to neskôr. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.

Mohol by vás tiež zaujímať