SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

SUV PEUGEOT 5008 GT

NOVÉ SUV 5008 GT

Nové SUV PEUGEOT 5008 GT: objavenie novej dimenzie

3 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ NOVÉ SUV PEUGEOT 5008 GT

SUV NOVEJ DIMENZIE

SILNEJŠÍ ZÁŽITOK Z JAZDY

PREKONAJTE BEŽNÉ LIMITY

SUV NOVEJ DIMENZIE

/image/83/0/peugeot_5008gt_layout4-2.94830.jpg

VÝNIMOČNE ATRAKTÍVNE

SUV Peugeot 5008 GT pridáva k základnej univerzálnosti modelu SUV 5008 dynamický štýl GT. Na prvý pohľad musí byť každému jasné, že toto je verzia GT. Netreba hľadať na karosérii označenie GT, stačí sa  jednoducho pozrieť. SUV Peugeot 5008 GT spoznáte podľa inak tvarovanej mriežky chladiča so šachovnicovým dizajnom, výrazných Full LED svetlometov a čiernej strechy Black Diamond, ktorá je v GT ako súčasť sériovej výbavy. Výnimočnosť interiéru verzie GT umocňujú poťahy sedadiel  Alcantara® alebo Nappa, obklad z pravého dreva a matné chromované doplnky. Ani pri zvýraznení luxusu neprichádza interiér o svojich sedem miest na sedenie i.

SILNEJŠÍ ZÁŽITOK Z JAZDY

PREDSTAVUJE INTUITÍVNU BUDÚCNOSŤ

Rodinný interiér neoberá vodiča o radosť z jazdy a ponúka mu nový pohľad na usporiadanie prístrojov prostredníctvom Peugeot i-Cockpit®. V stopercentne digitálnom prostredí objavíte čaro vozidiel GT, ktoré bolo v jednoduchosti, jednoznačnosti a nadštandardných materiáloch. Dominantou športovo ladeného kokpitu vodiča je prispôsobiteľný head-up display na vrchu prístrojovej dosky. Jeho precízne zobrazenie si môžete prispôsobiť podľa štýlu, ktorý preferujete a zároveň môžete mať zobrazené iba to, čo chcete vidieť. Potom stačí držať len volant s integrovanými ovládačmi a takmer nespustiť oči z cesty. Pre spojenie dnešného sveta moderných technológií a klasického čara vozidiel kategórie GT bolo nutné klasickú stavbu kokpitu prepracovať do nového štýlu. Nový je tiež 8-palcový displej nad stredovou konzolou s prepracovanou grafikou a rýchlou odozvou na dotyk.

LUXUSNÉ GT PRE VEĽKÚ RODINU

Dizajnovo výrazné vozidlo s presvedčivými materiálmi a luxusnými doplnkami v štýle GT neznamená radosť iba pre jednotlivca. SUV Peugeot 5008 GT prichádza s tromi samostatnými sedadlami v druhom rade a dvomi individuálnymi sedadlami v treťom radei, ktoré sa dajú sklopiť do dna kufra alebo úplne vybrať. Takto si dokážete nakonfigurovať toľko priestoru, koľko vaši pasažieri potrebujú. Pre maximálne pohodlie si môžete vylepšiť náladu vďaka koncepcii Peugeot i-Cockpit® Amplify alebo prémiovému Hi-Fi systému od značky Focal®.

PREKONAJTE BEŽNÉ LIMITY

NENECHAJTE SA OBMEDZOVAŤ

Štandardne priestranným kufrom využiteľnosť SUV 5008 GT nekončí. Po zaparkovaní v meste môžete pokračovať v jazde na skladacom elektrickom bicykli e-Bike alebo na elektrickej kolobežke e-Kick. Energiu pre elektrickú mobilitu získavate už počas jazdy dobíjaním bicykla alebo kolobežky v stanici DockStation a to v batožinovom priestore vášho 5008 GT.

GT VÝBAVA

Zvýraznené lemy blatníkov a dvojfarebné 19-palcové disky kolies Boston definujú verziu SUV 5008 GT už na prvý pohľad ako súčasť sériového vybavenia. K športovému výzoru GT patrí výkonný dvojlitrový motor BlueHDi 180 S&S v spojení s automatickou osemstupňovou prevodovkou EAT8.

FOTKY A VIDEÁ

VYHĽADAŤ PREDAJCU

Vyskytol sa problém s načítaním. Prosím skúste to neskôr. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.

Mohol by vás tiež zaujímať