SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

NÁKLAD

Peugeot Expert ponúka okrem veľkého vnútorného priestoru najmä ľahko ovládateľné a veľmi efektívne doplnky na zlepšenie produktivity, zvýšenie pohodlia a bezpečnosti.

SYSTÉM MODUWORK

/image/15/7/peugeot_expert_layout7-4.91157.jpg
/image/15/8/peugeot_expert_layout7-5.91158.jpg
/image/15/9/peugeot_expert_layout7-6.91159.jpg

Nový Peugeot Expert disponuje vysokým stupňom modularity a pomáha vyťažiť z neobsadených sedadiel čo najviac priestoru. Napríklad zodvihnutím sedadla spolujazdca môžete vytvoriť priestor s rovnou plochou. Ak otvoríte veľké dvierka v stene, zväčšíte prepravný priestor na odvoz dlhých predmetov až do dĺžky štyroch metrov. Peugeot Expert premeníte na mobilnú kanceláriu jednoduchým sklopením stredovej opierky. Vpredu tak pribudne veľmi praktická otočná polička. 

BEZDOTYKOVÉ POSÚVNE DVERE

Bezdotykové posuvné bočné dvere (za príplatok) môžete odomknúť a otvoriť na ktorejkoľvek strane jednoduchým posunutím nohou pod roh zadného nárazníka. Tým istým pohybom môžete dvere zavrieť a zamknúť vozidlo tým, že odídete. Pri vykladaní zásielok alebo tovaru nepotrebujete nič položiť na zem. Ak máte plné ruky, stačí mať len elektronický kľúč vo vrecku.

VNÚTORNÝ PRIESTOR

/image/16/1/peugeot_expert_layout2-3.91161.jpg

Nový Peugeot Expert kombinuje kompaktné vonkajšie rozmery dodávkového vozidla  s maximálnou kapacitou nákladného priestoru. Verzie s dlhou kabínou majú zadné krídlové dvere 50/50, ktoré môžu mať vyhrievané sklo a stierače. Peugeot Expert však ponúka za príplatok alternatívu v podobe výklopných zadných dverí. Krídlové dvere otvoríte v uhle 250° a nemusíte pri nakladaní a vykladaní zasahovať zbytočne do cesty. Komfortne možete nacúvať k nakladacej rampe. Táto príplatková verzia je dostupná vo verzii Long (L3), kde krídlové dvere neprekážajú pri otváraní bočných posuvných dverí.

PROFESIONÁLNE PRÍSLUŠENSTVO

/image/16/2/peugeot_expert_layout6-4.91162.jpg
/image/16/3/peugeot_expert_layout6-2.91163.jpg

Úžitkový Peugeot Expert furgon si zákazník vybaví presne podľa svojich požiadaviek, tak aby mohol komfortne a bezpečne prepravovať náklad. Ku kotviacim bodom si môžete objednať lesklú deliacu stenu (za príplatok), ktorá poskytuje väčší akustický a teplotný komfort spolu so zvýšenou bezpečnosťou pasažierov v kabíne.  Táto stena umožňuje širší rozsah nastavenia vodičovho sedadla. Vyberte si tiež typ drevenej podlahy s protišmykovou úpravou, drevenými doplnkami (za príplatok) alebo s hliníkovými ohraničujúcimi pásmi.