508 auto roka showroom slovenske logo
508 auto roka showroom slovenske logo

NOVÝ PEUGEOT 508

Od 26 990

101g i

3.8l i

Zoznámte sa s motormi a palubnými technológiami, ktorými je nový PEUGEOT 508 vybavený: systém nočného videnia Night Vision, Park Assist, Park Drive Assist, Pack Safety Plus, infračervená kamera, senzory a radary, Full LED svetlomety ...

MOTORY A PREVODOVKY

/image/43/8/pc07-peugeot-essence-2018-002-fr.476438.jpg

POŽADUJTE EFEKTIVITU
Nový PEUGEOT 508 vybavený motormi najnovšej generácie PureTech a BlueHDii i spĺňajúcich emisnú normu Euro 6.2. V ponuke sú dva varianty motora 1.6 PureTech a štyri dieselové, ktorých základom sú motory 1.5 a 2.0 BlueHDi.

/image/43/4/pc07-peugeot-508-2018-304-fr.476434.jpg

HLADKO A PLYNULE
Nová automatická prevodovka EAT8i sa vyznačuje všetkými mysliteľnými výhodami - je rovnako úsporná ako manuálna a vďaka novému elektrickému ovládaniu 'Shift and Park by wire'i a ovládačom na volante je radenie rýchle a veľmi pružné.
Nový PEUGEOT 508 môže byť v spojení s dieselovým motorom BlueHDi 130k vybavený tiež manuálnou 6st. prevodovku MAN6.

TECHNOLOGICKÁ VÝBAVA

DOPRAJTE SI PODPORU
Nový PEUGEOT 508 je vybavený bohatou technologickou výbavoui a najnovšími asistenčnými systémami značkyi, ktoré majú za úlohu posilniť vašu bezpečnosť, pomôcť vám pri manévrovaní s vozidlom a lepšie predvídať situáciu a podmienky zjazdnosti na ceste.ASISTENČNÉ SYSTÉMY RIADENIA

/image/43/6/pc02-peugeot-508-2018-322-fr.476436.jpg

ĎALŠÍ KROK K AUTONÓMII

Pack Drive Assisti predstavuje ďalší krok na ceste k autonómii. Za pomoci radaru umiestneného uprostred predného nárazníka a kamery v hornej časti čelného skla je adaptívny tempomat s funkciou Stop & Go schopný automaticky prispôsobiť rýchlosť jazdy vozidla idúcemu pred vami a zachovať si od neho bezpečný odstup. Tempomat je spojený so systémom Lane Positioning Assist (udržiavanie auta v jazdnom pruhu), ktorý zabezpečuje zotrvanie vozidla v dráhe zvolenej vodičom.

i

UVIDÍTE NEPOSTRIEHNUTEĽNÉ

Technológia Night Visioni založená na použití infračervenej kamery umožňuje pri jazde v noci alebo za zníženej viditeľnosti lepšie rozpoznať chodcov alebo zver na vozovke. Obraz s výstražným upozornením sa objaví na digitálnom displeji v zornom poli vodiča.

/image/43/7/pc02-peugeot-508-2018-318-fr.476437.jpg

PREDCHÁDZAJTE NEBEZPEČENSTVO

Pack Safetyi zahŕňa najnovšie technológie značky na podporu riadenia, ktoré pomáhajú zvýšiť vašu bezpečnosť za volantom. Patrí medzi ne napríklad automatické núdzové brzdenie Active Safety Brake s varovaním pred zrážkou, systém udržiavania v jazdnom pruhu alebo rozpoznanie dopravných značiek s obmedzením rýchlosti. Pack Safety Plusi ešte zlepší vašu bdelosť a predvídavosť - pridáva aktívny systém sledovania mŕtveho uhla, systém sledovania pozornosti vodiča, automatické prepínanie diaľkových svetiel a rozšírené rozpoznanie dopravných značiek.

i

FULL PARK ASSIST

Technológia FULL PARK ASSISTi prináša plne automatickú asistenciu pri pozdĺžnom alebo kolmom parkovaní. Zapína sa stlačením tlačidla na radiacej páke, systém následne vyhľadá vhodné parkovacie miesto a pri parkovacom manévri ovláda nielen riadenie, ale aj zrýchlenie a brzdenie. Systém je možné použiť aj pri vychádzaní z parkovacieho miesta.  

Drive Assist Plus Pack
Nočné videnie
Safety Pack
Full Park Assist

CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNÍCTVO VOZIDLA

/image/44/0/pc05-peugeot-508-2018-070-fr.476440.jpg

DLHODOBÁ INVESTÍCIE

Nielen výrazný a odvážny dizajn, ale aj optimálne náklady na vlastníctvo vozidla - návrhári sa pri vývoji nového vozidla PEUGEOT 508 zamerali aj na požiadavky a potreby firemných zákazníkov. Znamenalo to dosiahnuť bezchybnú koncepciu, kvalitu prevedenia a odolnosť nového vozidla PEUGEOT 508, aby sa maximalizovala zostatková hodnota vozidla pri jeho ďalšom predaji. Rovnako výbava a materiály boli zvolené tak, aby náklady na bežnú údržbu a na spotrebu v každodennej prevádzke boli minimálne.

V neposlednom rade je nový PEUGEOT 508 vybavený najnovšími technológiami a systémami, ktoré vodičovi efektívne pomáhajú pri riadení vozidla