508 auto roka showroom slovenske logo
508 auto roka showroom slovenske logo

NOVÝ PEUGEOT 508

Od 26 990

101g i

3.8l i

Zoznámte sa s motormi a palubnými technológiami, ktorými je nový PEUGEOT 508 vybavený: systém nočného videnia Night Vision, Park Assist, Park Drive Assist, Pack Safety Plus, infračervená kamera, senzory a radary, Full LED svetlomety ...

MOTORY A PREVODOVKY

/image/43/8/pc07-peugeot-essence-2018-002-fr.476438.jpg

POŽADUJTE EFEKTIVITU
Nový PEUGEOT 508 vybavený motormi najnovšej generácie PureTech a BlueHDii i spĺňajúcich emisnú normu Euro 6.2. V ponuke sú dva varianty motora 1.6 PureTech a štyri dieselové, ktorých základom sú motory 1.5 a 2.0 BlueHDi.

/image/43/4/pc07-peugeot-508-2018-304-fr.476434.jpg

HLADKO A PLYNULE
Nová automatická prevodovka EAT8i sa vyznačuje všetkými mysliteľnými výhodami - je rovnako úsporná ako manuálna a vďaka novému elektrickému ovládaniu 'Shift and Park by wire'i a ovládačom na volante je radenie rýchle a veľmi pružné.
Nový PEUGEOT 508 môže byť v spojení s dieselovým motorom BlueHDi 130k vybavený tiež manuálnou 6st. prevodovku MAN6.

TECHNOLOGICKÁ VÝBAVA

DOPRAJTE SI PODPORU
Nový PEUGEOT 508 je vybavený bohatou technologickou výbavoui a najnovšími asistenčnými systémami značkyi, ktoré majú za úlohu posilniť vašu bezpečnosť, pomôcť vám pri manévrovaní s vozidlom a lepšie predvídať situáciu a podmienky zjazdnosti na ceste.ASISTENČNÉ SYSTÉMY RIADENIA

/image/43/6/pc02-peugeot-508-2018-322-fr.476436.jpg

ĎALŠÍ KROK K AUTONÓMII

Pack Drive Assisti predstavuje ďalší krok na ceste k autonómii. Za pomoci radaru umiestneného uprostred predného nárazníka a kamery v hornej časti čelného skla je adaptívny tempomat s funkciou Stop & Go schopný automaticky prispôsobiť rýchlosť jazdy vozidla idúcemu pred vami a zachovať si od neho bezpečný odstup. Tempomat je spojený so systémom Lane Positioning Assist (udržiavanie auta v jazdnom pruhu), ktorý zabezpečuje zotrvanie vozidla v dráhe zvolenej vodičom.

i zlyhalo načítanie médií

UVIDÍTE NEPOSTRIEHNUTEĽNÉ

Technológia Night Visioni založená na použití infračervenej kamery umožňuje pri jazde v noci alebo za zníženej viditeľnosti lepšie rozpoznať chodcov alebo zver na vozovke. Obraz s výstražným upozornením sa objaví na digitálnom displeji v zornom poli vodiča.

/image/43/7/pc02-peugeot-508-2018-318-fr.476437.jpg

PREDCHÁDZAJTE NEBEZPEČENSTVO

Pack Safetyi zahŕňa najnovšie technológie značky na podporu riadenia, ktoré pomáhajú zvýšiť vašu bezpečnosť za volantom. Patrí medzi ne napríklad automatické núdzové brzdenie Active Safety Brake s varovaním pred zrážkou, systém udržiavania v jazdnom pruhu alebo rozpoznanie dopravných značiek s obmedzením rýchlosti. Pack Safety Plusi ešte zlepší vašu bdelosť a predvídavosť - pridáva aktívny systém sledovania mŕtveho uhla, systém sledovania pozornosti vodiča, automatické prepínanie diaľkových svetiel a rozšírené rozpoznanie dopravných značiek.

i zlyhalo načítanie médií

FULL PARK ASSIST

Technológia FULL PARK ASSISTi prináša plne automatickú asistenciu pri pozdĺžnom alebo kolmom parkovaní. Zapína sa stlačením tlačidla na radiacej páke, systém následne vyhľadá vhodné parkovacie miesto a pri parkovacom manévri ovláda nielen riadenie, ale aj zrýchlenie a brzdenie. Systém je možné použiť aj pri vychádzaní z parkovacieho miesta.  

Drive Assist Plus Pack
Nočné videnie
Safety Pack
Full Park Assist

CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNÍCTVO VOZIDLA

/image/44/0/pc05-peugeot-508-2018-070-fr.476440.jpg

DLHODOBÁ INVESTÍCIE

Nielen výrazný a odvážny dizajn, ale aj optimálne náklady na vlastníctvo vozidla - návrhári sa pri vývoji nového vozidla PEUGEOT 508 zamerali aj na požiadavky a potreby firemných zákazníkov. Znamenalo to dosiahnuť bezchybnú koncepciu, kvalitu prevedenia a odolnosť nového vozidla PEUGEOT 508, aby sa maximalizovala zostatková hodnota vozidla pri jeho ďalšom predaji. Rovnako výbava a materiály boli zvolené tak, aby náklady na bežnú údržbu a na spotrebu v každodennej prevádzke boli minimálne.

V neposlednom rade je nový PEUGEOT 508 vybavený najnovšími technológiami a systémami, ktoré vodičovi efektívne pomáhajú pri riadení vozidla