PEUGEOT 508

508 auto roka showroom slovenske logo
508 auto roka showroom slovenske logo

NOVÝ PEUGEOT 508

Od 26 990

101g i

3.8l i

Objavte nový PEUGEOT 508, fastback vyššej triedy s vizionársky riešeným miestom vodiča PEUGEOT i-Cockpit®, dynamickým riadením a príkladnými jazdnými vlastnosťami.

BEZKONKURENČNÝ PEUGEOT i-COCKPIT®

/image/42/6/pc05-peugeot-508-2018-041-fr.476426.jpg

STAŇTE SA PILOTOM V PEUGEOT i-Cockpit®
Sadnite do nového PEUGEOT 508 vybaveného najnovšou verziou PEUGEOT i-Cockpit®. Užite si dynamické riadenie s kompaktným volantom, vyvýšenú digitálnu prístrojovú dosku, ktorú si môžete konfigurovať podľa vlastných predstávi s kapacitným 10 '' HD dotykovým displejomi. Vyskúšajte štýlové tlačidlá 'Toggle Switches' na ovládanie nastavení základných funkcií vozidla.

 

KONEKTIVITA

/image/42/7/pc05-peugeot-508-2018-413-fr-lf14-wip.476427.jpg

ZOSTAŇTE V SPOJENÍ SO SVETOM
Vďaka funkcii Mirror Screeni môžete svoje kompatibilné aplikácie z vášho smartfónu ovládať priamo na kapacitnom dotykovom displeji vo vozidlei. Telefón súčasne môžete aj nabíjaťi v priehradke pod stredovou konzolou.

S hlasom ovládanou 3D navigácioui s mapovými podkladmi TomTom® sa budete po cestách pohybovať s istotou.

PEUGEOT i-Cockpit® Amplifyi vám umožní upraviť si prostredie interiéru v novom luxusnom PEUGEOT 508 a nastavením aktívnych tlmičov si podľa nálady prispôsobiť režim riadenia.

KOMFORTNÝ INTERIÉR

KOMFORT SEDENIA NA MIERU
Pohodlnému a zdravému sedeniu venuje nový PEUGEOT 508 maximálnu starostlivosť - ponúka sedadlo vodiča a spolujazdca s certifikátom AGRi, ktorý hodnotí ergonómiu a variabilitu nastavenia sedadieli. Optimálneho komfortu dosiahnete voľbou sedadiel s elektrickým nastavením polohy a možnosťou uložiť parametre do pamäti vybavených vyhrievaním a pneumatickým osembodovým masážnym systémomi.

FOCAL® PREMIUM HI-FI SOUND SYSTEM

Hi-Fi FOCAL®, DOKONALE ČISTÝ ZVUK
Pre hudobných fanúšikov systém Hi-Fi premium FOCAL®i ponúka dokonale čistú a do detailu prekreslenú reprodukciu zvuku.
Systém zahŕňa 10 reproduktorov a špičkové akustické technológie, ktoré posúvajú kvalitu reprodukcie hudby vo vozidle na najvyššiu úroveň.

JAZDNÉ VLASTNOSTI

VNÍMAJTE JAZDU VŠETKÝMI ZMYSLAMI
Nový PEUGEOT 508 využíva špičkové technológie, ktoré značka v poslednej dobe vyvinula. Presné riadenie spolu s istým vedením stopy podporené riadenými tlmičmii vyvoláva vo vodičovi pri riadení intenzívne pocity a potešenie z jazdy.