Partner Furgon

/image/49/2/partner_tepee_mv.89492.jpg

PEUGEOT Partner Furgon

Peugeot Partner Furgon sa môže pochváliť viacerými veľkými štýlovými a technologickými zmenami: s modernou výbavou, mobilným pripojením a množstvom výkonných motorov, ktoré vám poskytnú ešte viac voľnosti pri vašej jazde.

3 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ PARTNER FURGON

DIZAJN EXTERIÉRU

/image/49/3/partner_vu_mv1.89493.jpg

UŽITOČNÉ TECHNOLÓGIE

FLEXIBILITA

/image/49/5/peugeot-partner-vu-multiflex-1-6401.89495.jpg

DIZAJN EXTERIÉRU

/image/49/3/partner_vu_mv1.89493.jpg

Peugeot Partner, ktorého kvalitu a spoľahlivosť preverilo 18 rokov existencie na trhu, sa  môže pochváliť štýlovými a technologickými zmenami: modernou výbavou, mobilným pripojením a rozsiahlymi možnosťami motorizácie sa Peugeot Partner stáva pravým akčným vozidlom pre profesionálov.

Dizajn potvrdzuje jeho robustný a moderný charakter: zvislo umiestnená maska má energetickejší vzhľad a kryty priehlbín po stranách predného nárazníka je možné v prípade potreby ľahko vymeniť

UŽITOČNÉ TECHNOLÓGIE

/image/49/4/partner_vu_mv_technologie2.89494.jpg

Partner je vybavený technológiami ako: funkcia MirrorScreen (1) prenáša vernú kópiu vášho SmartPhone na multimediálnu dotykovú obrazovku 7". Ďalej výbava obsahuje Active City Brake (2), zadnú kameru*, predný parkovací asistent* a v neposlednej rade tiež systém Grip Control*.

Motory BlueHDi ponúkajú vyšší komfort riadenia a súčasne znižujú emisie CO2.

(1) Funkčné v závislosti na kompatibilite Smart Phone a pre aplikácie s certifikátom MirrorLink alebo Appincar - podľa zvolenej verzie v základnej výbave, ako voliteľná výbava alebo nie je k dispozícii.

(2) Automatické brzdenie v meste v prípade hroziacej zrážky (ako voliteľná výbava alebo nie je k dispozícii)

*Podľa zvolenej verzie ako voliteľná výbava alebo nie je k dispozícii.

 

 

FLEXIBILITA

So sedadlom Multi-Flex* môžu v kabíne cestovať aj 3 osoby a Partner si tak aj naďalej zachováva svoju variabilitu a všestrannosť.

Peugeot Partner je v ponuke v 3 rôznych variantoch (L1 dĺžka 4,38 m; L2 4,63 m a predĺžená kabína) a vďaka svojej všestrannosti sa pre Vás stane ideálnym pracovným pomocníkom, ktorý sa prispôsobuje vašim požiadavkám.

* Podľa zvolenej verzie ako voliteľná výbava alebo nie je k dispozícii.

FOTKY A VIDEÁ

VYHĽADAŤ PREDAJCU

Vyskytol sa problém s načítaním. Prosím skúste to neskôr. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.

Mohol by vás tiež zaujímať