SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

PEUGEOT 308 GTi

With the PEUGEOT i-Cockpit®, the Driver Sport Pack, switchable ESP, connectivity and driving aids, the new 308 GTi by PEUGEOT SPORT is designed to offer you a dynamic driving experience in total safety.

PEUGEOT i-COCKPIT®: NOVÝ SPÔSOB ŠOFÉROVANIA

/image/31/0/peugeot-308gti-2017-449-fr.272310.jpg

VŠETKY ZMYSLY V POZORE

Posaďte sa do výnimočného vozidla. Unikátny systém PEUGEOT i-Cockpit®, ktorý je súčasťou modelu 308 GTi by PEUGEOT SPORT, prináša výzvu Red Line. Kompaktný volant so zabudovanými ovládacími prvkami, kapacitná dotyková obrazovka s rýchlymi reakciami a prístrojový panel v spodnej časti zorného poľa vodiča vám ponúkajú stále ostrejšie jazdné zážitky.

Zážitok z dynamickej jazdy je mimoriadne silný a bohatý  aj vďaka Driver Sport Pack i a vypínateľnému ESP.  Hi-Fi systém od značky Denon ponúka vysokú vernosť hudby a mimoriadne silný zvuki.

/image/30/9/peugeot-308gti-2015-147-fr.272309.jpg

INTENZÍVNE SENZÁCIE

Driver Sport Pack zosilňuje športovú atmosféru vo vnútri vozidla: Stlačením tlačidla SPORT na stredovej konzole zmeníte farbu podsvietenia prístrojovej dosky z bielej na červenú, dodáte ďalšie informácie na centrálnom displeji (výkon, krútiaci moment, tlak turba, priečne a pozdĺžne zaťaženie), zosilní sa zvuk motora (cez audio systém) a zmení citlivosť plynového pedála.

KONEKTIVITA

/image/30/8/peugeot-308gti-0905js-421.272308.jpg

100% digitálny, pozoruhodný PEUGEOT i-Cockpit® vám ponúka vysokú úroveň pripojenia.

Spustite 3D navigačný systém na 9,7" kapacitnej dotykovej obrazovke alebo si vychutnajte funkciu Mirror Screen Triple Playi, ktorá otvára úplne nový svet v oblasti pripojiteľnosti.

VŠETKY ZMYSLY V POZORE

Vhodný na dlhé vzdialenosti, ale aj pre jazdu v meste - pri PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT nenecháva nič na náhodu a ponúka širokú škálu asistenčných systémov pri jazde alebo pri parkovaní .

  • Safety Pack poskytuje aktívny výstražný systém  opustenia jazdného pruhu, upozornenie na únavu vodiča, automatické zapínanie/vypínanie diaľkových svetiel, čítanie dopravných značiek a odporúčanie rýchlosti.
  • Safety Pack Plus: Asistent parkovania (poskytuje aktívnu pomoc pri hľadaní parkovacieho priestoru buď paralelne alebo  pozdĺžne), aktívny systém na monitorovanie mŕtveho uhla a VisioPark 1.

ČÍTANIE DOPRAVNÝCH ZNAČIEK A ODPORÚČANIE RÝCHLOSTI

i

Multifunkčná kamera rozpozná značky obmedzenia rýchlosti a upozorní vás na limit na prístrojovej doske. Odporúča sa, aby ste rozpoznanú rýchlosť chápali ako novú inštrukciu do vášho tempomatu alebo obmedzovača rýchlosti.

AKTÍVNY SYSTÉM VAROVANIA PRED OPUSTENÍM JAZDNÉHO PRUHU

i

Toto upozornenie zisťuje, kedy bola čiara medzi pruhmi neúmyselne alebo nepravidelne prekročená a nebola použitá smerovka. Zvuková a vizuálna výstraha je obzvlášť užitočná, ak je vodič ospalý alebo stráca koncentráciu. Systém varovania proti prekročeniu jazdného pruhu poskytuje aj funkciu korekcie trasy: hneď ako systém identifikuje riziko neúmyselného prekročenia jazdného pruhu, upraví smer jazdy aby udržal vozidlo vo svojom pôvodnom pruhu.

SYSTÉM MONITOROVANIA MŔTVEHO UHLA

i

Predný aj zadný nárazník vášho vozidla Peugeot 308 GTi by PEUGEOT SPORT ukrývajú štyri snímače, ktoré vás upozorňujú na prítomnosť vozidla v mŕtvom uhle počas vašej jazdy na ľavej alebo pravej strane. Na jednom z vonkajších spätných zrkadiel alebo na obrazovke palubnej dosky sa objaví výstražné svetlo.