SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

PEUGEOT TRAVELLER Business

/image/09/7/peugeot_traveller_gallery-2.89097.jpg
/image/09/7/peugeot_traveller_gallery-2.89097.jpg

PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS

Od 29 782


Traveller Business

Elegantný a moderný PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS nastavuje úplne novú úroveň v kategórii vozidiel pre ľudí cestujúcich za biznisom.

4 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ TRAVELLER BUSINESS

POSKYTUJE ODDYCHOVÉ ONLINE CESTOVANIE

Traveller Business

KOMFORT PASAŽIEROV

Traveller Business

MODERNÉ ÚSPORNÉ MOTORY

Traveller Business

POSKYTUJE ODDYCHOVÉ ONLINE CESTOVANIE

/image/06/0/peugeot_traveller_layout6-8.89060.jpg
/image/06/1/peugeot_traveller_layout6-2.89061.jpg

Na palube nájdete okrem head-up displejai a asistečných systémov iaj novú generáciu hlasom ovládateľnej 3D navigácie s výstupom na 7-palcovom dotykovom displejiiTraveller aktualizuje informácie o premávke v reálnom čase prostredníctvom systému Tom Tom Traffici.

KOMFORT PASAŽIEROV

/image/10/0/peugeot_traveller_gallery-5.89100.jpg
/image/10/3/peugeot_traveller_gallery-9.89103.jpg

Základným kritériom pri vývoji interiéru bolo pohodlie cestujúcich. Traveller ponúka niekoľko konfigurácií od 5 do 9isedadiel a absolútny vrchol predstavuje VIP salón so 4 alebo 5 sedadlami otočenými proti sebei. Vysokokvalitné vypracovanie detailov umocňuje vnútornú atmosféru a dotvára pohodlie. Trojzónová klimatizácia vyniká difúznou funkciou, aby mali cestujúci požadovanú teplotu, ale bez obťažujúceho silného prúdenia vzduchu. K pohodovému cestovaniu prispieva veľkým dielom presklená strecha s možnosťou zatienenia. Samozrejmosťou v tejto kategórii je systém individuálneho osvetleniai.

MODERNÉ ÚSPORNÉ MOTORY

/image/06/4/peugeot_traveller_layout6-3.89064.jpg
/image/06/5/peugeot_traveller_layout6-4.89065.jpg

PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS stojí na modulárnej platforme EMP2, ktorá zaisťuje vysoký stupeň pohodlia, kvality a efektivity pri stavbe vozidla. Vďaka novej platforme je Traveller extrémne priestranným vozidlom a súčasne poskytuje komfort typický pre Peugeot.

Blue HDi motory s výkonom od 95 do 180 koní a automatická prevodovka EAT6 sa môžu pýšiť najnižšou spotrebou a emisiami v segmente.

FOTKY A VIDEÁ

VYHĽADAŤ PREDAJCU

Vyskytol sa problém s načítaním. Prosím skúste to neskôr. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.

Mohol by vás tiež zaujímať