SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

TECHNOLÓGIE

PEUGEOT Traveller Business prichádza s bohatou výbavou pre pohodlnú jazdu.

PREPOJITEĽNOSŤ

/image/07/6/peugeot_traveller_layout6-8.89076.jpg
/image/07/7/peugeot_traveller_layout6-10.89077.jpg

PEUGEOT Traveller Business má novú generáciu hlasovo ovládanej 3D navigácie. Navigáciu môžete ovládať tiež prostredníctvom 7-palcového dotykového displeja (štandardná výbava alebo za príplatok, v závislosti od modelu) s funkciou TomTom Traffic, ktorá aktualizuje informácie v reálnom čase (v závislosti od cieľa cesty).

Palubný systém s veľkým dotykovým displejom ponúka funkciu Mirror Screen, ktorá umožní používať aplikácie na vašom smartfóne kompatibilnom s rozhraním MirrorrLink, Apple Carplay. Viac informácií na  hhttp://www.peugeot.sk/technologie/p=technologia-konektivita/

HEAD-UP DISPLEJ

/image/07/8/peugeot_traveller_layout5-1.89078.jpg

Praktický HEAD-UP displej (v štandarde, za príplatok alebo nedostupný v závislosti na verzii) zobrazuje základné informácie ako rýchlosť, tempomat, obmedzovač rýchlosti a odstup medzi vozidlami. Stačí pohľad na HEAD -UP displej a okamžite viete, kde podľa navigácie odbočiť. Informácie na farebnom HEAD-UP displeji  sú v zornom poli vodiča, ktorý nemusí počas jazdy preostrovať zrak na palubné prístroje.

NOVÁ MODULÁRNA A EFEKTÍVNA PLATFORMA

/image/07/9/peugeot_traveller_layout4-3.89079.jpg

PEUGEOT Traveller Business stojí na úplne novej platforme EMP2 (Efficient Modular Platform2), ktorá prináša výhody vo viacerých oblastiach. Okrem efektivity vo vývoji a výrobe je to tiež robustná konštrukcia a v tekto kategórii vozidiel extrémne nízke ťažisko. Vďaka modulárnej platforme mohli konštruktéri použiť technické riešenia a motory, ktoré prinášajú nízku spotrebu paliva. Priestorovo veľký PEUGEOT Traveller Business má rekordnú spotrebu v triede a prináša jazdné vlastnosti na úrovni osobného automobilu. (Kombinovaná spotreba sa pohybuje od 5,1 do 6,0 l/ 100 km a CO2 emisie od 133 do 159 g/km). V novej platforme nájdete tlmiče s variabilným nastavením pre rôznu veľkosť nákladu. Takto sa pohodlne odvezie osem cestujúcich aj s batožinou.

FLOTILOVÝ MANAŽÉR

Cez nový kontrolný box (za príplatok) určený pre PEUGEOT Traveller Business máte prístup ku kľúčovým informáciám na riadenie vozidiel vo firemnom parku.  Balík Fleet Management poskytuje informácie o spotrebe, plánovaných servisných návštevách, mechanických výstrahách a stave kilometrov. Eco-Driving balík analyzuje štýl jazdy a porovnáva správanie šoféra s odporúčaniami.  GPS balík umožňuje zobraziť vozidlo na mape v reálnom čase.