MyPEUGEOT

header MyPeugeot

Predĺžte si zážitok z jazdy na vašom smartfóne. MyPeugeot je mobilná aplikácia, ktorú vyvinul PEUGEOT pre vás a vaše vozidlo. Vďaka MyPeugeot môžete prijímať mnoho informácií priamo na váš smartfón.

ZOZNÁMTE SA S VÝHODAMI

Ušetrite čas a peniaze

Funkcie „Pokračovať v navigácii“ a „Nájsť moje auto“ vám uľahčujú nájsť vaše parkovacie miesto a pokračovať v ceste do cieľa pešo (1) (2). Môžete využiť štatistiky z vašich ciest na optimalizáciu spotreby paliva počas jazdy, a to porovnaním trás.

Aplikácia je kompatibilná s operačným systémom iOS (verzia 6 a novšie) a Android (verzia 2.3 a novšie). Dá sa stiahnuť v App Store (telefóny s iOS) alebo Google Play (telefóny s Androidom).

JEDNODUCHÁ AKTIVÁCIA

Pri prvom spustení aplikácie MyPeugeot na vašom smartfóne zadajte VIN vášho vozidla PEUGEOT. Keď budete v aute, prepojte smartfón cez Bluetooth a aplikácia prevezme informácie z auta.

Na konci cesty auto odošle aplikácii údaje ako napríklad: spotreba paliva, uskutočnená trasa.  

Všeobecné podmienky používania 
Pozn. 1: vyžaduje navigačnú aplikáciu nainštalovanú do smartfónu a pripojenie na internet. Funkcia „Vyhľadať moje auto“ môže spotrebovať určité množstvo vášho objemu dát. V závislosti od podmienok vašej zmluvy s mobilným operátorom vám môžu byť fakturované ďalšie poplatky. Požiadajte svojho operátora o viac informácií.
Pozn. 2: pre vozidlá vybavené dotykovou obrazovkou s možnosťou „Prehliadanie“. Tiež vyžaduje aplikáciu na prehliadanie nainštalovanú na smartfóne a pripojenie na internet. Funkcia „Pokračovať v prehliadaní“ môže spotrebovať určité množstvo vášho objemu dát. V závislosti od podmienok vašej zmluvy s mobilným operátorom vám môžu byť fakturované ďalšie poplatky. Požiadajte svojho operátora o viac informácií.