/image/07/1/peugeot-ndp-1506pb-batterie.10071.jpg

AKUMULÁTORY

Od 87 €
  • Kompletná diagnostika akumulátora vo vozidle prístrojom Midtronics, vrátane protokolu o stave nabitia

Práca (výmena za nový akumulátor)

  • Náhradný diel – nový akumulátor, na ktorý sa poskytuje záruka 2 roky
  • Vizuálna kontrola Peugeot*

ČO BY STE MALI VEDIEŤ

NÁŠ TIP

Akumulátor zhromažďuje elektrinu nutnú k fungovaniu vášho vozidla. Pokiaľ nie je akumulátor v dobrom stave, riskujete, že nenaštartujete! Nechajte si preto akumulátor vždy pred letom a pred každou zimou skontrolovať: v tomto období je najviac namáhaný.

Manipulácia s akumulátorom môže byť nebezpečná. Zverte sa do rúk profesionálom. Navyše kyslé prostredie akumulátoru je veľmi škodlivé pre životné prostredie a vaš autorizovaný predajca Peugeot sa zaväzuje váš starý akumulátor prevziať a odovzdať ho k spracovaniu.

ORIGINÁLNE DIELY PEUGEOT

POŽIADAVKY VÝROBCU NA KVALITU
Originálne diely spĺňajú rovnaké normy a špecifikácie testovania ako diely namontované do vášho vozidla, keď opúšťa výrobu. Na originálne diely Peugeot sa používajú tie správne vysoko kvalitné materiály. Vďaka nim si vozidlo dlhšie udržiava spoľahlivosť a bezpečnosť. Sú zárukou, že do vášho PEUGEOTU sa montujú iba diely tej najvyššej kvality.

NÁJSŤ PREDAJCU

Vyskytol sa problém s načítaním. Prosím skúste to neskôr. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.

NAŠE PRIORITY : SKÚSENOSTI A TRANSPARENTNOSŤ

/image/08/1/508-1407pc008.10081.jpg

CENA PAUŠÁLNYCH CIEN JE KONEČNÁ

Zoznamte sa s našou ponukou paušálnych cien, ktoré zahŕňajú všetky položky: náhradné diely, spotrebný materiál, náklady na prácu a know-how značky Peugeot. Využijte konkurencieschopných paušálnych cien ponúkaných vo všetkých participujúcich servisoch Peugeot. Pripomíname vám, že pre zachovanie dobrého stavu a fungovania vozidla je veľmi dôležité dodržovať plán údržby, ktorý je odporučený výrobcom.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

ŽIADNE DODATOČNÉ NÁKLADY

Technici PEUGEOT vykonajú potrebné opravy a každú z nich vám vysvetlia. Toto je zárukou presnej, ​​profesionálnej práce našich odborníkov siete PEUGEOT.

/image/07/9/peugeot-308-2014-126-fr.10079.jpg

KONTROLA KVALITY A BEZPEČNOSTI

Pri každej návšteve servisu od nás dostanete záznam o vykonanej práci, kde sú uvedené kontrolované body* a doporučenia pre údržbu a opravy.

*Závisí od výbavy vozidla. Táto kontrola nenahrádza povinnú technickú kontrolu a nemôže upozorniť na vady, ktoré nie sú v deň kontroly zistené. Presný zoznam kontrolných bodov získate vo vašom autorizovanom servise Peugeot.