After sales services

KLIMATIZÁCIA

Od 25 €
  • Dezinfikujúce ošetrenie bloku klimatizácie

  • Vizuálne kontroly** Peugeot

NÁJSŤ PREDAJCU

Vyskytol sa problém s načítaním. Prosím skúste to neskôr. Ak by problém pretrvával, neváhajte nás kontaktovať.

ČO BY STE MALI VEDIEŤ

NÁŠ TIP

Systém klimatizácie zaručuje ideálnu teplotu a zdravý, prijemný vzduch s redukovanou vlhkosťou.
Klimatizácia nie je len prvkom komfortu, ale aj bezpečnosti : klimatizovaný vzduch umožňuje rýchle rozmrazenie a od hmlenie okien, čím zlepšuje viditeľnosť.
Peľový filter zachytáva nečistoty a eliminuje väčšinu znečisťujúcich častíc čím zabezpečuje čistejší a zdravší vzduch vo vnútri vozidla : nechajte si jeho stav skontrolovať raz ročne.

ORIGINÁLNE DIELY PEUGEOT

POŽIADAVKY VÝROBCU NA KVALITU
Originálne diely spĺňajú rovnaké normy a špecifikácie testovania ako diely namontované do vášho vozidla, keď opúšťa výrobu. Na originálne diely Peugeot sa používajú tie správne vysoko kvalitné materiály. Vďaka nim si vozidlo dlhšie udržiava spoľahlivosť a bezpečnosť. Sú zárukou, že do vášho PEUGEOTU sa montujú iba diely tej najvyššej kvality.

NAŠE PRIORITY : SKÚSENOSTI A TRANSPARENTNOSŤ

/image/08/1/508-1407pc008.10081.jpg

CENA PAUŠÁLNYCH CIEN JE KONEČNÁ

Zoznamte sa s našou ponukou paušálnych cien, ktoré zahŕňajú všetky položky: náhradné diely, spotrebný materiál, náklady na prácu a know-how značky Peugeot. Využijte konkurencieschopných paušálnych cien ponúkaných vo všetkých participujúcich servisoch Peugeot. Pripomíname vám, že pre zachovanie dobrého stavu a fungovania vozidla je veľmi dôležité dodržovať plán údržby, ktorý je odporučený výrobcom.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

ŽIADNE PREHNANÉ NÁKLADY

Naši technici menia iba to, čo je skutočne nevyhnutné, a každú opravu vám podrobne vysvetlia.

/image/07/9/peugeot-308-2014-126-fr.10079.jpg

KONTROLA KVALITY A BEZPEČNOSTI

Pri každej návšteve servisu od nás dostanete záznam o vykonanej práci, kde sú uvedené kontrolované body* a doporučenia pre údržbu a opravy.

*Závisí od výbavy vozidla. Táto kontrola nenahrádza povinnú technickú kontrolu a nemôže upozorniť na vady, ktoré nie sú v deň kontroly zistené. Presný zoznam kontrolných bodov získate vo vašom autorizovanom servise Peugeot.