Peugeot assistance

asistencia

PEUGEOT ASSISTANCE

asistencia lifestyle

24 hodín denne/ 7 dní v týždni, v celej Európe

Jedná sa o poskytovanie nadštandardných záručných podmienok pre majiteľov vozidiel značky Peugeot. Pri kúpe vozidla klient okrem klasickej záruky získava možnosť zdarma využívať služby Peugeot Assistance po dobu dvoch rokov od zakúpenia.

V prípade poruchy  vášho vozidla je vám Asistenčná služba Peugeot k dispozici 24 hodin denne, 7 dní v týždni.

Pre volanie v rámci Slovenska platí zelené telefónne číslo 0 800 12 24 24  

Pre volania zo zahraničia platí telefónne číslo 00 421 2 64 53 11 77

Vysvetlíte, čo sa Vám stalo, popíšete poruchu a miesto, kde sa nachádzate a uvediete model a poznávaciu značku svojho vozidla.


AKÉ VÝHODY TÁTO SLUŽBA KLIENTOM PRINÁŠA?

  • V prípade poruchy vozidla kdekoľvek na Slovensku, v krajinách Európskej únie, alebo ďalších partnerských krajinách* môže klient využiť doplnkové prepravné a ubytovacie služby počas doby, kým nebude jeho vozidlo znovu schopné premávky.
  • Ak je doba, potrebná na opravu klientovho vozidla dlhšia ako jeden deň môže byť klientovi na túto dobu zapožičané náhradné vozidlo.
  • Klient má možnosť využiť na dobu potrebnú na opravu vozidla zdarma ubytovacie služby v mieste opravy vozidla (ak je vzdialenosť väčšia ako 100 km).
  • Klient má možnosť preplatenia dopravných nákladov na cestu železnicou alebo lietadlom (ak by cesta vlakom presiahla dobu 8 hodín) domov, alebo do miesta, kam pôvodne cestoval

V PRÍPADE ŤAŽKOSTÍ VOLAJTE BEZPLATNE PEUGEOT ASSISTANCE

Pre Slovensko platí zelené telefónne číslo 0 800 12 24 24 

24 hodín nepretržite

Pre volania zo zahraničia platí telefónne číslo 00 421 2 64 53 11 77

24 hodín nepretržite