ZOBRAZIŤ OBSAH

1. september 2022

3 minúty čítania

Chcete dostávať všetky naše články? Zaregistrujte sa

Nový Peugeot 408 v Louvre-Lens

Zatiaľ čo niektorí ľudia trením lampy prinútia džina vyjsť von alebo iní otvárajú jaskyne vyslovením jednoduchej frázy, v Peugeote prinútia autá lietať. Levitujúce auto, ktoré sa vzpiera gravitačným zákonom: tento koncept akoby pochádzal priamo z mýtického príbehu z arabských nocí. Aladin a Ali Baba by si mali zachovať chladnú hlavu... 

Umelecké dielo alebo technologický pokrok?

Je to guľa? Bublina? Je to socha alebo technický predmet? Priehľadný kufor nového modelu 408, ktorý je jemnou alchýmiou medzi umením a automobilom, je všetkým týmto naraz. 
Magický recept značky Peugeot na dosiahnutie beztiaže je založený na dôkladnej spolupráci a majstrovsky zinscenovanom predstavení. Model Fastback 408, ktorý je zasadený do srdca priehľadnej gule, sa akoby vznášal a otáčal sám nad sebou a zvedavým a obdivujúcim očiam ponúkal svoje najlepšie vlastnosti. Sférická inštalácia umožňuje návštevníkom spoznať inovatívny dizajn nového sedanu Lion z každého uhla. 

Symbolický dátum prezentácie

Po troch mesiacoch tvrdej práce v spolupráci s agentúrou OPEn, parížskym kreatívnym štúdiom Superbien a tímami Peugeot bola Sphere predstavená verejnosti v Louvre-Lens v symbolickom dátume 4. augusta 2022: svetlo na 408, 4.08! Náhoda alebo úmysel? Je na vás, aby ste to zistili...
Toto výnimočné zariadenie na prezentáciu nového modelu 408 sa bude používať aj na iných miestach. "Pravdepodobne ho uvidíme aj na ďalších podujatiach," uviedol francúzsky výrobca vo svojom vyhlásení. Konkrétne môžeme očakávať, že Peugeot 408 uvidíme v Sphere na Mondial de l'Auto od 17. do 23. októbra 2022.
Zatiaľ si pozrite video zo zákulisia inštalácie vozidla Sphere s komentárom Phila Yorka, riaditeľa marketingu a komunikácie značky PEUGEOT. 
Objavte všetky naše produkty značky PEUGEOT.