SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

NOVÉ PEUGEOT PLUG-IN HYBRID MOTORY

PEUGEOT predstavuje svoje nové hybridné benzínové motory.

#UNBORINGTHEFUTURE

Peugeot ponúka vďaka svojim technologickým znalostiam identický zážitok z intenzívneho a inštinktívneho jazdenia bez ohľadu na zvolený motor.

Nové motory Peugeot Plug-in Hybrid poskytujú veľa jedinečných pocitov, a to najmä vďaka novým režimom riadenia.

Každý režim je exkluzívny a prináša iné vnemy:

  • ticho v plne elektrickom režime ZERO EMISSION!
  • vzrušujúci výkon v režime SPORT, ktorý plynule využíva všetky zdroje energie,
  • všestrannosť režimu HYBRID,
  • lepšie využitie schopností pohonu v režime 4WD (PEUGEOT 3008 HYBRID4)
  • režim COMFORT, ktorý spája režim HYBRID a komfort elektronicky riadených tlmičov (nový PEUGEOT 508 HYBRID)

V závislosti od nabitia batérie môžu vozidlá jazdiť vo všetkých režimoch na plne elektrický pohon.

Technológia motorov Hybrid a Hybrid4 je prepracovaná a obsiahla, ale prísľub s tým spojeného zážitku z jazdy je zrejmý. Ergonómia a riadenie sú jednoduché a intuitívne.

/image/05/1/peugeot-e-legend-1809heme100-small.479051.jpg

NOVÉ PEUGEOT PLUG-IN HYBRID MOTORY

/image/05/2/peugeot-gamme-phev-1809pb-001.479052.jpg

Táto ponuka doplní existujúce motory používané vo modeloch Peugeot 3008 a v nových modeloch Peugeot 508 a 508 SW. Motorizácia Hybrid rozšíri ponuku modelu Peugeot 508 a motorizácia Hybrid4 (pohon všetkých štyroch kolies) rozšíri ponuku modelu Peugeot 3008. Na trh sa dostanú koncom roka 2019.

Zážitky z riadenia vozidiel Peugeot sa obohatia o nové režimy jazdy, ktoré oživia potešenie a pocity z jazdy vďaka 100 % elektrického režimu ZEV (nulové emisie), efektívnosti režimu 4 × 4 (Hybrid4), výkonnosti režimu Sport alebo univerzálnosti režimu Hybrid.

Technológia je jednoduchá a intuitívna, výsledkom je komplexná sloboda: sloboda používania vozidiel prispôsobených mestskej, medzimestskej alebo terénnej jazde. Sloboda výberu pohonu predných alebo alebo všetkých štyroch kolies, výkonu 165 kW (225 koní) alebo 220 kW (300 koní). Sloboda výberu verzie karosérie: fastback, SW alebo SUV. Sloboda voľby medzi 4 režimami jazdy.

Tieto dva nové motory sú jednoznačným dôkazom toho, že značka Peugeot má víziu neobmedzenej, vzrušujúcej a stále efektívnejšej mobility. #UnboringTheFuture.