SITUÁCIA (COVID-19) ROBÍME VŠETKO, ČO JE V NAŠICH SILÁCH, ABY SME CHRÁNILI VAŠE ZDRAVIE, VAŠU BEZPEČNOSŤ A VAŠU MOBILITU. PREČÍTAJTE SI VIAC

Slovenský tenisový zväz

SLOVENSKÝ TENISOVÝ ZVÄZ

Značka PEUGEOT podporuje medzinárodnú tenisovú stratégiu aj na Slovensku. Už 13 rokov je oficiálnym partnerom Slovenského tenisového zväzu. Slovenskými ambasádormi značky za celé toto obdobie boli nielen hráči ako Dominik Hrbatý či Dominika Cibulková, ale najmä celý úspešný fedcupový tím, ktorého je Peugeot oficiálnym partnerom dodnes. Na Slovensku sa okrem iného celých 10 rokov organizoval prestížny amatérsky tenisový turnaj zmiešaných dvojíc RENCONTRES PEUGEOT ROLAND GARROS, na ktorom sa zúčastnilo spolu viac ako 1 500 hráčov.

V roku 2014 spoločnosť Peugeot Slovakia spolu so Slovenským tenisovým zväzom (STZ) a všetkými slovenskými tenisovými hviezdami začala organizovať veľký tenisový event pre širokú verejnosť PEUGEOT TENNIS DAY. Cieľom je nielen na vlastné oči predstaviť našich najúspešnejších tenistov a ich trénerov, zahrať si s nimi a zabaviť sa, ale predovšetkým prebudiť lásku k tenisu a k jeho hodnotám a možno v budúcnosti sa venovať tomuto športu aktívne.

3. ročník Peugeot Tennis Day sa tento rok bude konať 8. októbra 2016 v bratislavskej NTC Aegon Aréne (vstup je voľný). Srdečne vás pozývame, príďte sa zabaviť s celou rodinou!